Všechny hvězdy na nebi

Všechny hvězdy na nebi - Kit Frick | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Kit Frick
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Všechny hvězdy na nebi.pdf


Chcete si knihu přečíst?Všechny hvězdy na nebi ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kit Frick. Číst Všechny hvězdy na nebi Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tenkrát – Bex, Jenni, Ellory a Ret jsou čtyři nerozlučné kamarádky z Pinebrookské střední. Všechny se otáčejí kolem elektrizující a svéhlavé Ret. Každá má své vlastní místo v jejich soukromé sluneční soustavě. Pak ale na party přijde nečekané setkání. Ellory potká Matthiase a jejich čtveřice se začne pomalu, ale jistě rozpadat, aby se v závěru musela potýkat s řadou tajemství, zrad i šokujících událostí, jež mají všechno navždy změnit. Teď – Ellory musí sama čelit čtvrtému ročníku – bez přítele i kamarádek. Po dvouměsíčním přerušení školy a létě stráveném daleko od domova se vrací zpátky a musí najít způsob, jak přežít v totálním osamění, vystavená posměškům mnohých spolužáků, až do maturity. Najde Ellory sílu, aby čelila svým vlastním lžím a minulosti, jež ji pronásleduje na každém kroku? Strhující sonda do současného světa amerických středoškoláků a duše mladé dívky, s níž si osud pohraje víc, než si kdy dokázala představit. Jak Ellory obstojí?


... to YouTube by Supraphon Všechny hvězdy na nebi · Milan Chladil · Vlasta Průchová Docela všední obyčejný den ℗ 1961 SUPRAPHON a ... Hvezdy na nebi obrazky levně | Blesk zboží ... .s. Released on: 2007-10-31 Auto-generated by ... Všechny hvězdy na nebi - Kit Frick. Tenkrát - Bex, Jenni, Ellory a Ret jsou čtyři nerozlučné kamarádky z Pinebrookské střední. Všechny se otáčejí... Kniha Všechny hvězdy na nebi Přidat komentář *kika* předevčírem. Vynikající příběh o přátelství až na dřeň, velmi uvěřitelné fáze smutku a vyrovnávání se s minulostí, srdcervoucí zá ... Všechny hvězdy na nebi - Kit Frick | Kniha na Alza.cz ... . Vynikající příběh o přátelství až na dřeň, velmi uvěřitelné fáze smutku a vyrovnávání se s minulostí, srdcervoucí závěr. ... Všechny hvězdy na nebi. Kit Frick. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 4.0 z 5 hvězdiček 2 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Skladem 5+ ks; Doručení ZDARMA od 300 Kč, v pondělí 25.5. u V...SOUVISEJÍCÍ KNIHY