Deník vlogerky

Deník vlogerky - Tim Collins | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Tim Collins
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Deník vlogerky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Deník vlogerky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tim Collins. Číst Deník vlogerky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Olívie touží zúčastnit se třídního výletu do New Yorku, kde by si konečně mohla najít nové kamarády. Nedávno totiž nastoupila do nové školy, kde zatím nikoho nezná. Jak ale sehnat peníze na letenku? Rozhodne se stát se internetovou hvězdou. Bohužel její počáteční pokusy skončí neslavně, Olívie se ale nevzdává. Přesvědčí svou spolužačku Emmu (začínající herečku), aby v jejím vlogu vystupovala jako vlogerka Destiny a udávala módní trendy. Její kanál se brzy stane internetovou senzací. Má to ale háček. Jak dlouho dokáže Olívie udržet své tajemství, než praskne, že holka na vlogu není ona? Navíc se začne cítit provinile, že propaguje pochybné výrobky od reklamních sponzorů. Stojí výlet do New Yorku za to, aby ohrozila zdraví svých fanoušků? Olívie vypráví svůj příběh prostřednictvím vtipných deníkových zápisků, scénářů k videím a komentářů svých obdivovatelů.


...vlogerky Autor: Collins, Tim Nakladatel: Mladá fronta EAN: 9788020447548 ISBN: 978-80-204-4754-8 Originál: The Vlogger Diaries Překlad: Brožová, Eva Ilustrace: Baláž, Maja Popis: 1× kniha, vázaná, 216 stran, česky Rozměry: 13 × 20 cm Rok vydání: 2018 (1 ... Deník vlogerky | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . vydání) Kniha Deník vlogerky Přidat komentář _Káťa_ 02.11.2019. Od knížky jsem neměla příliš velká očekávání, ale nebylo to zas tak špatné. ... Název: Deník vlogerky. Autor: Tim Collins. Překladatel: Eva Brožová. Ilustrátor: Maja Baláž. Titul je zařazen do žánrů: Děti nad 10 let › Pro dívky; Děti do 10 let › Pro dívky; Děti nad 10 let › Romány, povídky, příběhy; Dět ... Kniha Deník vlogerky - Tim Collins | knizniklub.cz ... . ... Název: Deník vlogerky. Autor: Tim Collins. Překladatel: Eva Brožová. Ilustrátor: Maja Baláž. Titul je zařazen do žánrů: Děti nad 10 let › Pro dívky; Děti do 10 let › Pro dívky; Děti nad 10 let › Romány, povídky, příběhy; Dět...SOUVISEJÍCÍ KNIHY