Oheň a hněv

Oheň a hněv - Michael Wolff | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Michael Wolff
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Oheň a hněv.pdf


Chcete si knihu přečíst?Oheň a hněv ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michael Wolff. Číst Oheň a hněv Online je nyní tak snadné!

POPIS


Prvních devět měsíců Trumpovy vlády bylo bouřlivých, dramatických a vzbudilo emoce. Michael Wolff rozebral jednotlivé aféry, výroky a skutečnosti, charakterizuje lidi z Trumpova kabinetu, a co si o sobě myslí americký prezident sám. Pikantní ukázky z knihy vzbudily v USA takový rozruch, že se Trump pokusil její vydání zastavit. Vše jen nahrálo vzniku jednoho z největších současných světových bestsellerů. Nahlédněte i vy do Trumpova Bílého domu.


...hněv Autor: Wolff, Michael Nakladatel: Universum EAN: 9788024260709 ISBN: 978-80-242-6070-9 Originál: Fire and Fury - Inside the Trump White House Překlad: Kotrle, Petr, Pokorný, Martin a Přibyláková, Martina Popis: 1× kniha, vázaná, 352 stran, česky Rozměry: 15,52 × 23,5 cm Rok vydání: 2018 (1 ... Oheň a hněv | KNIHCENTRUM.cz ... . vydání) Kniha Oheň a hněv Přidat komentář. Jan444. 25.08.2019. Určitě dobrá kniha pro zájemce o americkou politiku a hlavně fungování Bílého domu za vlády Trumpa. ... Kniha: Oheň a hněv - Uvnitř Trumpova Bílého domu - Michael Wolff. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší ... Oheň, hněv a špína z Bílého domu. Trump ustojí i současné ... ... . ... Kniha: Oheň a hněv - Uvnitř Trumpova Bílého domu - Michael Wolff. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší...SOUVISEJÍCÍ KNIHY