Psychoterapie našich prababiček

Psychoterapie našich prababiček - Lenka Šnajdrová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Lenka Šnajdrová
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Psychoterapie našich prababiček.pdf


Chcete si knihu přečíst?Psychoterapie našich prababiček ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lenka Šnajdrová. Číst Psychoterapie našich prababiček Online je nyní tak snadné!

POPIS


V dnešní době jsou v oblibě knížky zaměřené na to, jak se cítit lépe. Současně se zajímáme, jak žili naši předkové. Tato kniha se snaží spojit moderní psychohygienu a další oblasti psychologie s tím, co měla autorka příležitost naučit se od starých lidí. První část je zaměřena na práci s tělem a na to, jak využít působení našeho okolí na nás. Druhá se věnuje různým způsobům sebepoznání, jež byly ke zlepšování vlastního života používány v minulosti a které lidé využívají i dnes. Třetí část popisuje účinné zacházení s vlastními myšlenkami. Ve čtvrté se ukazuje, jak lze tuto knížku prakticky využívat k další práci na sobě, abychom měli pohodovější život. Při práci s lidmi trpícími neurotickými obtížemi a některými druhy deprese si autorka ověřila, že často mohou výrazně pomoci i zdánlivě drobné změny. Potkala také spoustu lidí, kteří nikdy nebyli v psychologické ambulanci – a přitom s velkým úsilím hledají cestu k větší pohodě. Pro ně všechny je určena její kniha, jež se snaží racionálně popsat různé tradiční postupy a úkony a nalézt jejich využití v dnešním životě.


...vá, Lenka: Psychoterapie našich prababiček - autor recenze: Jarmila Skopalová ... Psychoterapie našich prababiček | Rodiče a jejich děti ... . Knižní tipy - A do třetice jedna moudrost od nás. Vybrala jsem knihu Lenky Šnajdrové Psychoterapie našich prababiček. Otevřela jsem tuhle knížku přesně na tématu, které je mým denním chlebem v poslední době. Všechny informace o produktu Kniha Psychoterapie našich prababiček, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Psychoterapie našich prababiček. Psychoterapie našich prababiček Šnajdrová, Lenka Cena: 196 Kč Léčivý ro ... Psychoterapie našich prababiček - Lenka Šnajdrová | KOSMAS ... ... . Psychoterapie našich prababiček Šnajdrová, Lenka Cena: 196 Kč Léčivý rodokmen Šnajdrová, Lenka Cena: 225 Kč (e-book) Léčivý rodokmen Šnajdrová, Lenka Cena: 204 Kč Recenze a komentáře k titulu Zatím žádné recenze. přidat komentář nebo recenzi . Odd...SOUVISEJÍCÍ KNIHY