New York - Víkend: s rozkládací mapou

New York - Víkend: s rozkládací mapou - - | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
9,9 MB
NÁZEV SOUBORU
New York - Víkend: s rozkládací mapou.pdf


Chcete si knihu přečíst?New York - Víkend: s rozkládací mapou ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst New York - Víkend: s rozkládací mapou Online je nyní tak snadné!

POPIS


Zajeďte si do země filmových hvězd, podnikněte okružní cestu po hlavních místech, kde se natáčely filmy a seriály. Objevujte město zevnitř s newyorskými dobrovolníky nebo si zajděte sami na některé z vyhlášených míst. Užijte panoramatický výhled z paluby vrtulníku nebo ze střechy autobusu a prozkoumejte nábřeží řeky Hudson. Zatoulejte se v Central parku nebo si zajděte si na open air koncerty a balety zdarma. Vydejte se na místa, kudy chodili slavní spisovatelé nebo si užijte jazzový večer. Pochutnejte si na specialitách nebo podlehněte nákupní horečce. Je to o něco snadnější, když budete ve mětě v době hlavních výprodejů. Kosmopolitní New York má zkrátka každému co nabídnout. Náš průvodce představuje to nejzajímavější. Pod klopami obálky najdete rozkládací mapu města a plán sítě MHD. Kniha obsahuje také mapky těchto částí: Lower Manhattan Tribeca a Soho Lower East Side, Little Italy, Nolita Greenwich Village Brooklyn. Jazz se sice zrodil v New Orleans, v New Yorku se mu však výjimečně daří, prošli tudy ostatně ti nejvýznamnější jazzoví skladatelé. Dnes si v New Yorku můžete poslechnout úplně všechny jazzové styly od těch nejkonvenčnějších v Lincoln Center přes letní open air festivaly po méně obvyklé varianty v jazzových klubech. New York je také městem gospelu, hip-hopu a rapperů. Srdeční záležitosti: abyste nepřišli o nic zajímavého. Prohlídka New Yorku za 3 dny. Přes 155 tipů, kde se dobře najíst a napít, kde nakoupit, kam si zajít večer a kde se ubytovat. Užitečné rady a informace na cesty. Plánky městských částí s odkazy, rozkládací mapa města a plán sítě MHD.


...- Víkend Autor: kolektiv autorů Nakladatel: Lingea EAN: 9788075083562 ISBN: 978-80-7508-356-2 Originál: Le Guide Vert: New York 2018 week-end Popis: 1× kniha, brožovaná, 176 stran, česky Rozměry: 12,1 × 16 cm Rok vydání: 2018 (1 ... Vídeň - víkend...s rozkládací mapou - Market-24.cz ... . vydání) Mapa knižní: New York Víkend -- s rozkládací mapou ; Zajeďte si do země filmových hvězd, podnikněte okružní cestu po hlavních místech, kde se natáčely filmy a seriály. Objevujte město zevnitř s newyorskými dobrovolníky nebo si zajděte ... Všechny informace o produktu Kniha New York - Víkend, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze New York - Víkend. New York - Víkend od ... Rim vikend s rozkladaci mapou | HLEDEJCENY.cz ... . Objevujte město zevnitř s newyorskými dobrovolníky nebo si zajděte ... Všechny informace o produktu Kniha New York - Víkend, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze New York - Víkend. New York - Víkend od 166 Kč - Heureka.cz Na Heu...SOUVISEJÍCÍ KNIHY