A co když umírám?: Kdy si stačí lehnout do postele a kdy už vyhledat lékaře?

A co když umírám?: Kdy si stačí lehnout do postele a kdy už vyhledat lékaře? - Marc Eisenberg, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Marc Eisenberg,
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
A co když umírám?: Kdy si stačí lehnout do postele a kdy už vyhledat lékaře?.pdf


Chcete si knihu přečíst?A co když umírám?: Kdy si stačí lehnout do postele a kdy už vyhledat lékaře? ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marc Eisenberg,. Číst A co když umírám?: Kdy si stačí lehnout do postele a kdy už vyhledat lékaře? Online je nyní tak snadné!

POPIS


Na světě je jedna otázka, která mnohým vrtá hlavou. V noci nám nedá spát a nutí nás objednat se po letech k lékaři. CO KDYŽ UMÍRÁM? Správně by ta otázka ale měla znít: „Co když to bude dříve, než jsme čekali?“ Pokud u vás nastaly nějaké příznaky, měli byste vyšilovat, nebo se uklidnit? Chováte se jako hypochondři, nebo je to naprosto na místě? V knize si představíme nejčastější symptomy a také to, jak v jejich případě postupovat – jestli zůstat v klidu doma, zavolat lékaři, nebo upalovat na pohotovost.


...l: Kdy si stačí lehnout do postele a kdy už vyhledat lékaře - Na světě je jedna otázka, která vrtá hlavou každému z nás ... Kdy - Chci.cz ... . V noci nám nedá spát a nutí nás objednat se po letech k lékaři. Na světě je jedna otázka, která mnohým vrtá hlavou. V noci nám nedá spát a nutí nás objednat se po letech k lékaři. CO KDYŽ UMÍRÁM? Správně by ta otázka ale měla znít: „Co když to bude dříve, než jsme čekali?" Pokud u vás nastaly nějaké příznaky, měl Kdy si stačí lehnout do postele a kdy už vyhledat lékaře. EISENBERG Marc, KELLY Christopher. Info: CPress, 2020 (1.) - brož., 264 str. Z angl. přel. F. Drlík EAN: 9788026429883 ISBN: 97 ... Kniha A co když umírám? - Kdy si stačí lehnout do postele ... ... . EISENBERG Marc, KELLY Christopher. Info: CPress, 2020 (1.) - brož., 264 str. Z angl. přel. F. Drlík EAN: 9788026429883 ISBN: 978-80-264-...SOUVISEJÍCÍ KNIHY