Příhody ježečka Jehličky a zajíčka Hopsálka

Příhody ježečka Jehličky a zajíčka Hopsálka - Hana Kneblová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Hana Kneblová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Příhody ježečka Jehličky a zajíčka Hopsálka.pdf


Chcete si knihu přečíst?Příhody ježečka Jehličky a zajíčka Hopsálka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Hana Kneblová. Číst Příhody ježečka Jehličky a zajíčka Hopsálka Online je nyní tak snadné!

POPIS


Ježeček Jehlička a zajíček Hopsálek jsou nerozluční kamarádi, kteří po celý rok prožívají báječná dobrodružství. Všechno dělají společně. Spolu sbírají borůvky, hledají sněženku, bojí se bubáka a jdou na výlet. Ani sníh jim nezabrání setkat se a oslavit spolu Vánoce. Každý umí něco jiného, a tak si navzájem ochotně pomáhají. Ať se Jehlička a Hopsálek setkají s jakýmkoli problémem, vždy ho nakonec vyřeší. Jsou totiž na vše dva. Neváhejte a pojďte se s nerozlučnými kamarády seznámit. Už na vás čekají.


... Příhody ježečka Jehličky a zajíčka Hopsálka ... Knihy dětské - Heureka.cz ... . Autor: Hana Kneblová. Ilustrátor: Zdeňka Študlarová. Titul je zařazen do žánrů: Děti do 10 let › Pohádky, pověsti - předškoláci; Děti do 10 let › Pohádky, pověsti; ISBN: 978-80-7584-051-6. EAN: 9788075840516. Objednací kód: NP311269 Zboží ze stejné kategorie - Příhody ježečka Jehličky a zajíčka Hopsálka Room On The Broom How the cat purred and how the witch grinned, As they sat on their broomstick and flew through the ... Příhody ježečka Jehličky a zajíčka Hopsá ... Příhody ježečka Jehličky a zajíčka Hopsálka | Dumknihy.cz ... ... ... Příhody ježečka Jehličky a zajíčka Hopsálka 269,-231,-Není dostupné Příhody ježečka Jehličky a zajíčka Hopsálka Ježeček Jehlička a zajíček Hopsále...SOUVISEJÍCÍ KNIHY