Elektronická evidence tržeb v přehledech /nov.vyd/

Elektronická evidence tržeb v přehledech /nov.vyd/ - Jiří Dušek | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jiří Dušek
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Elektronická evidence tržeb v přehledech /nov.vyd/.pdf


Chcete si knihu přečíst?Elektronická evidence tržeb v přehledech /nov.vyd/ ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Dušek. Číst Elektronická evidence tržeb v přehledech /nov.vyd/ Online je nyní tak snadné!

POPIS


Praktická publikace v přehledech podává jednoduchou a srozumitelnou formou problematiku zavedení zákona o EET. Najdete zde EET v širších souvislostech, které v zákoně ani v důvodové zprávě k zákonu nenajdete. Nově jsou zde doplněny aktuality z Metodického pokynu k EET i ze zveřejněných dotazů a odpovědí. V publikaci jsou uvedeny i zkušenosti z najetí 1. fáze. Kniha Vám poradí, pokud se vás již EET povinně týká, jak si aplikaci EET zjednodušit a zbytečně neztrácet čas zkoumáním výjimek. Podává i návrh pro státní správu na „tržbovou amnestii“, která by mohla odstranit jednu z velkých obav najetí na EET. Dozvíte se, jak se nedá či dá podvádět. Důležitá je pro vás informace o nutných vazbách EET na podvojené či jednoduché účetnictví, daňovou evidenci i na DPH a základ daně z příjmu. Dozvíte se, že se kdokoliv může stát kontrolorem EET, a to i za odměnu v účtenkové loterii. Jsou zde informace nejen pro ty, kterých se EET povinně týká, ale i pro uživatele EET (zákazníky). Publikace je vhodná pro kohokoliv, kdo se chce seznámit podrobněji s EET.


...ická evidence tržeb v přehledech /nov ... Elektronická evidence tržeb v přehledech levně, cena 77 Kč ... ... .vyd/ Autor: Dušek, Jiří Nakladatel: Grada EAN: 9788027104222 ISBN: 978-80-271-0422-2 Popis: 1× kniha, brožovaná, 112 stran, česky Rozměry: 16,7 × 24 cm Rok vydání: 2017 (2. vydání) Elektronická evidence tržeb v přehledech Autor: Dušek, Jiří Nakladatel: Grada EAN: 9788027129270 ISBN: 978-80-271-2927- Popis: 1× kniha, brožovaná, 128 stran, česky Rozměry: 16,7 × 24 cm Rok vydání: 2020 (3. aktualizované vydání) Elektronická ... Elektronická evidence tržeb v přehledech - buďme v obraze ... ... . aktualizované vydání) Elektronická evidence tržeb v přehledech Praktická publikace v přehledech podává jednoduchou a srozumitelnou formou problematiku zavedení zákona EET. Včetně podrobného popisu nového zvláštního režimu a... Kniha: Elektronická evidence tržeb v přehledech -- 3. aktualizované vydání - Jiří Dušek....SOUVISEJÍCÍ KNIHY