Rozbouřené vody

Rozbouřené vody - Danielle Steel | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Danielle Steel
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Rozbouřené vody.pdf


Chcete si knihu přečíst?Rozbouřené vody ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Danielle Steel. Číst Rozbouřené vody Online je nyní tak snadné!

POPIS


Ellen Whartonová je rozhodnutá odletět do New Yorku stůj co stůj, a to i navzdory varování meteorologů před blížícím se hurikánem. Má zde navštívit svou matku, ale důležitějším, byť tajným důvodem je setkání s někým úplně jiným. Bankéř Charles doufá, že se mu podaří uvidět své dvě malé dcerky, které zde žijí u jeho bývalé manželky. A mladá lékařka Juliette pracuje v nemocnici na pohotovosti. Když hurikán udeří, budou muset všichni opustit své plány a utkat se s živelnou pohromou, jejíž sílu podcenili. Jim i jejich blízkým totiž půjde o život.


...And Garfunkel ‎- Most Přes Rozbouřené Vody LP ... 1977 Helena Vondráčková - Most přes rozbouřený vody - YouTube ... ... Rozbouřené vody / DeUsynlige (2008) | ČSFD.cz ... And Garfunkel ‎- Most Přes Rozbouřené Vody LP. Gramofonový Klub 1 13 1025, CS, 1971. VG/G+. Obal má prodřený hřbet, místy natržení apod, ale drží. Položka byla vyprodána… Vyprodán...SOUVISEJÍCÍ KNIHY