Dědečkovy povídačky

Dědečkovy povídačky - Zuzana Pospíšilová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Zuzana Pospíšilová
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Dědečkovy povídačky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Dědečkovy povídačky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zuzana Pospíšilová. Číst Dědečkovy povídačky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Pan Zdeněk je uznávaným občanem města. Všichni si ho váží. Nikdo však netuší, že má jedno malé tajemství – v dětství se nenaučil správně vyslovovat hlásky R a Ř, a tak ráčkuje. Když si s někým má povídat, schválně se těmto hláskám vyhýbá. Jenže pak se stane dědečkem a vnoučata po něm chtějí vyprávět pohádky – třeba o Karkulce nebo o veliké řepě! Co teď? Jak si dědeček poradí? Dědečkovy povídačky o tom, co zažil jako malý kluk, vás zaručeně pobaví svými kouzelnými příběhy. Ale pozor, R ani Ř v nich nečekejte!


...ovy povídačky Dědeček Zdeněk neumí správně vyslovovat R a Ř ... Dědečkovy povídačky ... . Když po něm vnoučata začnou chtít pohádky o Karkulce nebo velké řepě, raději si tedy vymyslí své vlastní... Vaše soutěže - Soutěž o knihu Dědečkovy povídačky - Co se stane, když dědeček Zdeněk neumí správně vyslovovat R a Ř, ale vnoučata po něm chtějí pohádky o Karkulce nebo velké řepě? Raději si vymyslí své vlastní povídačky, ve kterých R ani Ř používat nemusí. Dědečkovy povídačky o tom, co zažil jako malý kluk, vás zar ... Dědečkovy povídačky - Knihy&Škola ... . Dědečkovy povídačky o tom, co zažil jako malý kluk, vás zaručeně pobaví svými kouzelnými příběhy. Ale pozor, R ani Ř v nich nečekejte! Kniha je zařazena v kategoriích Próza - beletrie > Další formy prózy > Příběhy > Příběhy dle národ ů > Čes...SOUVISEJÍCÍ KNIHY