Antisemitismus: tady a teď

Antisemitismus: tady a teď - Deborah E. Lipstadtová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Deborah E. Lipstadtová
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Antisemitismus: tady a teď.pdf


Chcete si knihu přečíst?Antisemitismus: tady a teď ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Deborah E. Lipstadtová. Číst Antisemitismus: tady a teď Online je nyní tak snadné!

POPIS


Autorka se zabývá otázkou současného antisemitismu, neboť v posledních letech byl zaznamenán nápadný nárůst výskytu antisemitských projevů fyzické i rétorické povahy. Autorka se ptá: týká se veškerá kritika výhradně státu Izrael? Vidíme antisemitismus tam, kde žádný není? Odmítají někteří vidět antisemitismus tam, kde evidentně je? Upozorňuje, že když jsou terčem nenávistné rétoriky a předpojatosti Židé, logicky se nemohou cítit bezpečně ani ostatní menšiny; je pravděpodobné, že Židy to neskončí. A platí to i opačně: pokud se terčem nenávisti a předsudků stane jiná menšina, Židé by neměli mít pocit, že jsou proti takové zášti imunní; je pravděpodobné, že ani těmito skupinami to neskončí. Text je koncipován jako korespondenční dialog profesorky Lipstadtové s fiktivními postavami pedagoga Joea a studentky Abigail. Oba mladí lidé, znepokojení projevy antisemitismu ve svém okolí a všude na světě, kladou své mentorce otázky a ona v odpovědích odhaluje podstatu, kořeny, skryté projevy a důsledky antisemitských tendencí v moderní společnosti.


...mitismus: tady a teď. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze ... Antisemitismus: tady a teď - ekalich.cz ... . Celkové hodnocení (1x) Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Contents Obsah Upozornění pro čtenáře.....9 I. Antisemitismus: konverzace.....15 Matoucí zkušenost.....15 Sebeklam.....18 Definice.....21 Jak se to píše ... Antisemitismus: tady a teď L ... Antisemitismus: tady a teď - Deborah Ester Lipstadt ... ... ..15 Matoucí zkušenost.....15 Sebeklam.....18 Definice.....21 Jak se to píše ... Antisemitismus: tady a teď Lipstadtová Deborah E. Autorka se zabývá otázkou současného antisemitismu, neboť v posledních letech byl zaznamenán nápadný nárůst výskytu antisemitských projevů fyzické i rétorické povahy. Antisemitismu...SOUVISEJÍCÍ KNIHY