Černé ovce a beránek Boží

Černé ovce a beránek Boží - Joanna Cannonová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Joanna Cannonová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Černé ovce a beránek Boží.pdf


Chcete si knihu přečíst?Černé ovce a beránek Boží ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Joanna Cannonová. Číst Černé ovce a beránek Boží Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kdo je bez viny, ať hodí kamenem. Rok 1976, Anglie. Paní Creasyová zmizela a celá Ulice si šušká. Sousedé viní z jejího náhlého zmizení vlnu veder, ale desetiletá Grace s kamarádkou Tilly o tom nejsou tak docela přesvědčené. Léto pálí čím dál víc a dívky se rozhodnou vzít záležitost do vlastních rukou. Inspirovány místním vikářem začnou hledat Boha. Věří totiž, že když najdou jeho, mohly by najít i paní Creasyovou a přivést ji zpátky domů.Kurážná Grace spolu s hloubavou Tilly chodí od domu k domu a pátrají po indiciích. Slepá ulice postupně vydává svá tajemství a malé detektivky odhalí mnohem více, než si představovaly. Začíná se rozplétat komplikovaná historie lží a klamů. Každý v Ulici se snaží skrývat to, čím nezapadá.Uhlídat své zvláštnosti před ostatními je ale v dusivém letním parnu téměř nemožné. Trávníky usychají, chodníky se roztékají a životy sousedů se začínají obnažovat. Dívky si neuvědomují, že stejná tajemství rozplétala před svým zmizením i paní Creasyová.


...y informace o produktu Kniha Černé ovce a beránek boží - Cannonová Joanna, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Černé ovce a beránek boží - Cannonová Joanna ... Černé ovce a beránek Boží | eKnihy, elektronické knihy ... ... . Černé ovce a beránek boží book. Read 2,642 reviews from the world's largest community for readers. Kdo je bez viny, ať hodí kamenemRok 1976, Anglie. Pan... Černé ovce a beránek Boží Autor: Cannonová, Joanna Nakladatel: Host EAN: 9788075774583 ISBN: 978-80-7577-458-3 Originál: The Trouble with Goats and Sheep Překlad: Formánková, Anna Popis: 1× kniha, vázaná, 416 stran, česky Rozměry: 13,7 × 20,8 cm Rok vydání: 2018 (1. vydání) Hledáte Černé ovce a beránek Boží od Joanna Cannonová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Knih ... Černé ovce a beránek Boží je román nejen o hledání Boha ... . vydání) Hledáte Černé ovce a beránek Boží od Joanna Cannonová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Knih...SOUVISEJÍCÍ KNIHY