Nej... Vesmír v pohybu

Nej... Vesmír v pohybu - Anne-Sophie Baumann | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Anne-Sophie Baumann
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Nej... Vesmír v pohybu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Nej... Vesmír v pohybu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Anne-Sophie Baumann. Číst Nej... Vesmír v pohybu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jak se kosmonauti připravují na cestu do vesmíru? Z čeho se skládá raketa? Proč se Marsu říká rudá planeta? Jaká je poloha Země ve sluneční soustavě? Kniha Nej… VESMÍR v pohybu poskytuje odpovědi na všechny tyto i na mnohé další otázky v uceleném a zábavném formátu. Díky informacím z první ruky poskytnutým astronauty, astronomy a experty v oboru tato kniha nabízí vše, co potřebujete vědět, a je průvodcem, který čtenáře vezme na fantastickou cestu ke hvězdám a ještě dál! Více než 40 pohyblivých částí pro praktickou ukázku zázraků vesmíru!


... v pohybu poskytuje odpovědi na všechny tyto i na mnohé další otázky v uceleném a zábavném formátu ... Nej... VESMÍR v pohybu | Dumknihy.cz - knihy po všech ... ... . Díky informacím z první ruky poskytnutým astronauty, astronomy a experty v oboru tato kniha nabízí vše, co potřebujete vědět, a je průvodcem, který čtenáře vezme na fantastickou cestu ke hvězdám a ještě dál! VESMÍR v pohybu poskytuje odpovědi na všechny tyto i na mnohé další otázky v uceleném a zábavném formátu. Díky informacím z první ruky poskytnutým astronauty, astronomy a experty v oboru tato kniha nabízí v ... Nakladatelství Svojtka & Co. - Nej... VESMÍR v pohybu ... ... . Díky informacím z první ruky poskytnutým astronauty, astronomy a experty v oboru tato kniha nabízí vše, co potřebujete vědět, a je průvodcem, který čtenáře vezme na fantastickou cestu ke hvězdám a ještě dál! Největší a nejpropracovanější ilustrovaná kniha o vesmíru, kterou jsme dosud vydali. Doufáme...SOUVISEJÍCÍ KNIHY