Slib svatojánské noci

Slib svatojánské noci - Jana Klimečková | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jana Klimečková
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Slib svatojánské noci.pdf


Chcete si knihu přečíst?Slib svatojánské noci ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jana Klimečková. Číst Slib svatojánské noci Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tři venkovské děti z Moravského Slovácka se ocitnou v císařském městě Vídni. Mají štěstí, start do nového života se jim zdaří. Shodou náhod, ale i vlastním přičiněním se jejich vzletné dětské sny postupně mění ve skutečnost. Život se s nimi přesto nemazlí, prožívají jak přátelství, tak lásku a úspěchy, ale i nenaplněná očekávání, okusí i zradu a bolestná zklamání. Jsou svědky tragických událostí, které těžce poznamenají jejich osudy. Slib, který si daly o svatojánské noci, své první noci ve Vídni, se přesto snaží dodržet, i když podmínky, za kterých ho uzavřely, se během let v mnohém změní.


...dky tragických událostí, které těžce poznamenají jejich osudy ... Kniha: Slib svatojánské noci (Jana Klimečková) | Martinus ... . Slib, který si daly o svatojánské noci, své první noci ve Vídni, se přesto snaží dodržet, i když podmínky, za kterých ho uzavřely, se během let v mnohém změní. Slib svatojánské noci je moc nádherný román o třech dětech, se kterými si zahraje osud a které v sobě najdou odvahu žít líp než doposud. Příběh se odehrává v polovině devatenáctého století a můžeme v něm dokonale sledovat, jak se tenkrát žilo v Čechách a na Moravě a nakonec ve Vídni, kam prý vedou všechny cesty. Slib Svatojánské Noci. Tři venkovské děti z Moravského Slová ... Slib svatojánské noci - Jana Klimečková | Srovnanicen.cz ... . Slib Svatojánské Noci. Tři venkovské děti z Moravského Slovácka se ocitnou v císařském městě Vídni. Mají štěstí, start do nového života se jim zdaří. Sh...SOUVISEJÍCÍ KNIHY