Zimní sestra

Zimní sestra - Megan Collins | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Megan Collins
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Zimní sestra.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zimní sestra ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Megan Collins. Číst Zimní sestra Online je nyní tak snadné!

POPIS


Před šestnácti lety se Sylviina sestra Persefona nevrátila domů. Vyšla si pozdě večer s přítelem, s nímž měla zakázáno se stýkat. Persefona byla tři dny pohřešovaná, než našli její tělo – a její vražda zůstává i po letech nevyřešená. V současné době se Sylvie vrací domů, aby pečovala o svoji odcizenou matku Annie, která podstupuje léčbu rakoviny. Annie, náchylná na nevysvětlitelné „nešťastné dny“ i před smrtí své dcery, v letech po její ztrátě úplně zpřetrhala dříve pevné pouto se Sylvií, takže opětovné shledání nebylo vůbec příjemné. A co je horší, Persefonin bývalý přítel Ben nyní pracuje jako ošetřovatel v onkologickém centru, kde se Annie léčí. Sylvie byla vždycky přesvědčená, že Ben je za vraždu její sestry zodpovědný – ale sama si ohledně té noci nese svou vlastní vinu. Vinu, která ji zadržuje v minulosti, zatímco svět kolem ní se točí dál. Při řešení komplikovaného vztahu se svou matkou Sylvie začíná odhalovat tajemství, která plní jejich dům – a to, co se skutečně stalo tu noc, kdy Persefona zemřela.


...mní sestra Přidat komentář. knihomolkadorfa ... Vůně nových knih | #3 - YouTube ... . 5 21. března. Na základě zdejšího hodnocení jsem nic moc nečekala. ... Heureka.cz je nákupní rádce, který radí, jak vybrat ten nejlepší produkt a nabízí porovnání cen ze stovek internetových obchodů. L.O.L. Velká ségra - Objev jednu ze čtyř velkých L.O.L. panenek. Dospělé sestřičky milují módu. Čeká tě 20 překvapení včetně skvělého outfitu a doplňků. Obsah balení: 20 překvapení v každém bal ... Lol surprise - Vyhledávání na Heureka.cz ... . Obsah balení: 20 překvapení v každém balení, např.: boty, doplňky, outfit, stojánek na panenku a další 1 L.O.L. Surprise! Dospělá sestřička balení je možné použít jako šatník Sesbírej všechny 4 ... Všetky informácie o produkte Kniha Zimní sestra - Megan Collins, porovnanie cien z internetov...SOUVISEJÍCÍ KNIHY