Ztraceni ve hře

Ztraceni ve hře - Karuna Riazi | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Karuna Riazi
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Ztraceni ve hře.pdf


Chcete si knihu přečíst?Ztraceni ve hře ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Karuna Riazi. Číst Ztraceni ve hře Online je nyní tak snadné!

POPIS


Když dvanáctiletá Fárí poprvé spatřila nádhernou krabici s neznámou hrou uvnitř, určitě ji nenapadlo, že by v ní hráči mohli zůstat uvězněni! Když se ale její malý bráška ztratí v kouzelném městě, nezbývá jí a jejím dvěma kamarádům nic jiného, než začít hrát. Vyřeší obtížné úkoly, které pro ně připravil vládce kouzelného světa? Podaří se jim osvobodit bratra a ostatní děti, které ve hře uvízly? Dokážou čelit nástrahám a dostat se domů?


...i ve hře Autor: Riazi, Karuna Nakladatel: Fragment EAN: 9788025335895 ISBN: 97-80-253-3589-5 Originál: The Gauntlet Popis: 1× kniha, vázaná, 240 stran, česky Rozměry: 14 × 21 cm Rok vydání: 2018 (1 ... Ztraceni ve hře - Karuna Riazi | Elektronická kniha na Alza.cz ... . vydání) Jeto smutné, vtipné a hlavně meme to všechno je film Ztraceni. byl bych moc rád kdybyste toto video sdíleli, protože by bylo dobré mít víc zhlédnutí :D DĚKUJI "FILM" JE POUZE "POKUS ... Román Ztraceni ve hře je trochu jiný, než na jaké jsme zvyklí z mainstreamu pro mladší čtenáře. Pokud máte rádi podobné knihy, měli byste se do téhle knihy rozhodně začíst. Hodnocení ... E-kniha: Ztraceni ve hře - Karuna Riazi | Knihy.ABZ.cz ... ... Román Ztraceni ve hře je trochu jiný, než na jaké jsme zvyklí z mainstreamu pro mladší čtenáře. Pokud máte rádi podobné knihy, měli byste se do téhle knihy rozhodně začíst. Hodnocení autora recenze. Sdílet na Facebooku. Sdílet na Twitteru. Poslat odkaz e-mailem. Ztraceni ve hře Když dvanáctiletá Fárí poprvé spatřila nádhernou krabici s neznámou hrou uvnitř, u...SOUVISEJÍCÍ KNIHY