České dějiny – 100 památných míst

České dějiny – 100 památných míst - Jan Kvirenc | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jan Kvirenc
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
České dějiny – 100 památných míst.pdf


Chcete si knihu přečíst?České dějiny – 100 památných míst ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Kvirenc. Číst České dějiny – 100 památných míst Online je nyní tak snadné!

POPIS


Moderní dějiny našeho národa jsou nemyslitelné bez návaznosti na dávnější období – a právě těmi se zaobírá náš historický průvodce. Představujeme celou stovku „míst paměti“, spjatých s velkými dějinami zemí Koruny české. Zavedeme vás do knížecích, královských a šlechtických komnat, ale též do vesnic a měst, do bitevní vřavy, soudních síní, pracoven učenců a konstruktérů. Nahlédneme za kulisy vysoké politiky, diplomacie i zločinu, poodhrneme roušku vzniku uměleckých děl. Do naší historické paměti také patří mytické a bájeslovné děje; na scénu vstoupí slavní zahraniční návštěvníci. Všech sto příběhů navíc vykreslíme pomocí autentických dobových textů – stanete se tak přímými účastníky historického bádání. Nechybí nic podstatného z uzlových bodů starší i novější minulosti našich zemí. Na počátku putování stojí hora Říp, praotec Čech a první Slované. A v závěru se proslulá tradice blanických rytířů propojí s demokratickým odkazem První československé republiky. Číst můžete výběrově, encyklopedicky i souvisle, doma i na cestách. Vždyť všude a vždy platí, že „kamkoli vstoupíme, jdeme stopou dějin“.


...nická kniha České dějiny - 100 památných míst Jan Kvirenc - České dějiny - ... Tip na knihu: České dějiny (Jan Kvirenc) | Klub knihomolů ... ... Otevřít stranu 99 Ukázky. Ukázka epub Ukázka mobi Ukázka pdf Ke stažení. České dějiny - 100 památných míst ... 100 let od vzniku Československé republiky 100 památních míst českých dějin Moderní dějiny Čechů jsou nemyslitelné bez návaznosti na dávnější období - a právě těmi se zaobírá náš historický průvodce. Představujeme celou stovku „míst paměti", spjatých s velkými dějinami zemí ... České dějiny 100 památných míst - Jan Kvirenc od 629 Kč ... ... . Představujeme celou stovku „míst paměti", spjatých s velkými dějinami zemí Koruny české. 100 let od vzniku Československé republiky 100 památných míst českých dějin Moderní dějiny našeho národa jsou nemyslitelné bez návaznosti na dávnější období - a právě těmi se zaobírá náš historický průvodce. Představujeme celou stovku „míst paměti", spjatých s velkými dějin...SOUVISEJÍCÍ KNIHY