Historie–Otázky-Problémy 2/2017

Historie–Otázky-Problémy 2/2017 - - | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Historie–Otázky-Problémy 2/2017.pdf


Chcete si knihu přečíst?Historie–Otázky-Problémy 2/2017 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Historie–Otázky-Problémy 2/2017 Online je nyní tak snadné!

POPIS


Periodikum Ústavu českých dějin FF UK v Praze seznamuje odbornou i zasvěcenou laickou veřejnost s výsledky stěžejních vědeckých úkolů vázaných na ÚČD a s nimi spojených pedagogických aktivit jejich členů. Časopis se primárně zaměřuje na historii českých zemí a střední Evropy, a to od raného středověku až po soudobé dějiny. Uveřejňuje nejen studie učitelů, ale též části zdařilých dizertačních či rigorózních prací. Formou obsáhlejších anotací by měla badatelská obec získat také průběžnou informaci o úspěšně obhájených diplomových a dizertačních pracích studentů. Jednotlivá čísla doplňuje obvyklý badatelský servis v podobě recenzí, anotací a zpráv o konferencích v České republice i zahraničí. Čísla jsou profilována chronologicky či tematicky, většinou jako výstupy jednotlivých seminářů ÚČD FF UK.


...-Otázky-Problémy 2/2017 - kol. Periodikum Ústavu českých dějin FF UK v Praze seznamuje odbornou i zasvěcenou laickou veřejnost s výsledky stěžejních vědeckých úkolů vázaných na ÚČD a s nimi spojených pedagogických aktivit jejich členů ... Historie - Otázky - Problémy (History, Issues, Problems) ... . Historie-Otázky-Problémy 2/2017 Autor: kol. Nakladatel: Univerzita Karlova, Filozofická fakulta EAN: ISBN: Originál: Historie-Otázky-Problémy 2/2017 Popis: 1× kniha, brožovaná, 211 stran, česky Rozměry: 16,5 × 24 cm Rok vydání: 2017 (1. vydání) 192 HISTORIE — OTÁZKY — PROBLÉMY 2/2017 Účastníci Jugendbegegnung se v Pirně ovšem neseznamovali pouze s pochmur-ným místem paměti, ale také s ostatními mladistvými navzájem. Velká část zástupců z Německa absolvovala v dob ... PDF Hodnoty a hodnocení v dějepise - Sites ... . vydání) 192 HISTORIE — OTÁZKY — PROBLÉMY 2/2017 Účastníci Jugendbegegnung se v Pirně ovšem neseznamovali pouze s pochmur-ným místem paměti, ale také s ostatními mladistvými navzájem. Velká část zástupců z Německa absolvovala v době konání Jugendbegegnung tzv. „freiwilliges soziales Jahr" HISTORIE - OTÁZKY - PROBLÉMY History - Issues -...SOUVISEJÍCÍ KNIHY