Základy evoluční teorie pro stomatology

Základy evoluční teorie pro stomatology - Lubomír Houdek (ed.), | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Lubomír Houdek (ed.),
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Základy evoluční teorie pro stomatology.pdf


Chcete si knihu přečíst?Základy evoluční teorie pro stomatology ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lubomír Houdek (ed.),. Číst Základy evoluční teorie pro stomatology Online je nyní tak snadné!

POPIS


Pochopení principů evoluční teorie má pro stomatologii fundamentální význam, ostatně jako pro všechny přírodní, a tedy i medicínské vědy. Znalost evoluční historie našeho těla nám totiž mimo jiné pomáhá vyhodnotit, proč naše tělo takto vypadá, jak funguje, proč jsme onemocněli, a dále proč jsme sociálně žijící, mocensky hierarchizovaný, teritoriální druh, soutěžící všemi prostředky o zdroje. Naše těla mají evoluční příběh, od kterého se většina jevů probíhajících v organismu odvíjí. Evoluce je dynamický proces, který neustále pokračuje dále. Je jevem se složkou biologickou i kulturní - ta je nyní nejmocnější silou změn na planetě s významným vlivem na proměnu lidského těla.


... evoluční teorie pro stomatology Autor: Šedý, Jiří Editor: Houdek, Lubomír Nakladatel: Galén EAN: 9788074924439 ISBN: 978-80-7492-443-9 Popis: 1× kniha, vázaná, 106 stran, česky Rozměry: 16 × 23 cm Rok vydání: 2019 (1 ... Základy evoluční teorie pro stomatology (Jiří Šedý ... ... . vydání) Základy evoluční teorie pro stomatology Jiří Šedý. Skladem 5+ ks ... Pochopení principů evoluční teorie má pro stomatologii fundamentální význam, ostatně jako pro všechny přírodní, a tedy i medicínské vědy. Znalost evoluční historie našeho těla nám totiž mimo jiné pomáhá vyhodnotit, proč naše tělo takto ... Kniha: Základy evoluční teorie pro stomatology - Jiří Šedý Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás m ... Základy evoluční teorie pro stomatology - Šedý Jiří ... ... . Znalost evoluční historie našeho těla nám totiž mimo jiné pomáhá vyhodnotit, proč naše tělo takto ... Kniha: Základy evoluční teorie pro stomatology - Jiří Šedý Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doručením Českou poštou , GLS, Zásilkovnou či s vyzvednutím na našich výdej...SOUVISEJÍCÍ KNIHY