Zdravotní nauka 1.díl: Učebnice pro obor sociální činnost

Zdravotní nauka 1.díl: Učebnice pro obor sociální činnost - Iva Nováková | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Iva Nováková
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Zdravotní nauka 1.díl: Učebnice pro obor sociální činnost.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zdravotní nauka 1.díl: Učebnice pro obor sociální činnost ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Iva Nováková. Číst Zdravotní nauka 1.díl: Učebnice pro obor sociální činnost Online je nyní tak snadné!

POPIS


Učebnice je určena především pro žáky středních odborných škol se zaměřením na problematiku sociální péče. V textu prvního dílu je zpracován přehled základních znalostí ze somatologie - seznamuje se základy anatomie a fyziologie lidského těla. Předkládaný text nabízí možnost zvládnout požadované minimum učiva, každá kapitola má shodnou strukturu, kterou tvoří cíle kapitoly, osnova, vlastní studijní text a praktická část. Ta obsahuje otázky, úkoly a cvičení pomáhající upevnit a doplnit získané poznatky a informace.


...í nauka 1. díl Učebnice je určena především pro žáky středních odborných škol se zaměřením na problematiku sociální péče ... Zdravotní nauka 1.díl od 191 Kč - Heureka.cz ... . V textu prvního dílu je zpracován přehled základních... Kniha: Zdravotní nauka 1. díl -- Učebnice pro obor sociální činnost - Iva Nováková Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doručením Českou poštou , GLS, Zásilkovnou či s vyzvednutím na našich výdejnách v Brně, Praze a Plzni. Zdravotní nauka 1.díl - Učebnice pro obor sociální činnost. ... Učebnice je určena především pro žáky a učitele středních ... Zdravotní nauka 1. díl - Nováková Iva | Knihy Grada ... . Zdravotní nauka 1.díl - Učebnice pro obor sociální činnost. ... Učebnice je určena především pro žáky a učitele středních odborných škol se zaměřením na problematiku sociální péče. V textu učebnic prvního až třetího dílu je zpracován teoretický rámec tří vzájemně prováza...SOUVISEJÍCÍ KNIHY