Chraň mě před zlými muži

Chraň mě před zlými muži - Saul Lelchuk | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Saul Lelchuk
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Chraň mě před zlými muži.pdf


Chcete si knihu přečíst?Chraň mě před zlými muži ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Saul Lelchuk. Číst Chraň mě před zlými muži Online je nyní tak snadné!

POPIS


Nikki Griffinová není typické soukromé očko. V kanceláři nad svým knihkupectvím, kde se opájí knihami i útěchou, kterou jí poskytují, se věnuje pátrání po jistých mužích. Po nebezpečných mužích. Po mužích, kteří ubližují ženám, jež – jak se oni muži dušují – hluboce milují… Nikki jim s potěšením uštědřuje lekce, aby je také nechala pocítit násilí a bezmoc a aby se ujistila, že jejich oběti už před nimi navždy budou v bezpečí. Když Nikki začne sledovat Karen, zaměstnankyni velké technologické společnosti, která se údajně podílí na podnikové špionáži, situace se nečekaně vyhrotí a život její klientky je v ohrožení. Karen jí sdělí, že ji někdo pronásleduje. Nebezpeční muži. Slíbí, že Nikki prozradí, o co ve skutečnosti jde a co je v sázce. Ovšem pak se cosi zvrtne – a Nikki z ničeho nic už neřeší jen banální případ, ale snaží se zkrátka zůstat naživu. Chraň mě před zlými muži je prvním dílem nové napínavé série s hlavní hrdinkou, která je kýmsi mezi Lisbeth Salanderovou, Jackem Reacherem a Jessikou Jonesovou – akční bondovskou hrdinkou, kterou si čtenáři zamilují už proto, že usiluje o nápravu všudypřítomného zla.


...mě před zlými muži je prvním dílem nové napínavé série s hlavní hrdinkou, která je kýmsi mezi Lisbeth Salanderovou, Jackem Reacherem a Jessikou Jonesovou - akční bondovskou hrdinkou, kterou si čtenáři zamilují už proto, ... Lelchuk saul chran me pred zlymi muzi | Sleviste.cz ... ... Chraň mě před zlými muži je prvním dílem nové napínavé série s hlavní hrdinkou, která je kýmsi mezi Lisbeth Salanderovou, Jackem Reacherem a Jessikou Jonesovou - akční bondovskou hrdinkou, kterou si čtenáři zamilují už proto, ... Chraň mě před zlými muži Autor: Lelchuk, Saul Nakladatel: Kalibr EAN: 9788024263533 ISBN: 978-80-242-6353-3 Originál: Save Me From Dangerous Men Překlad: Stárková, Jiřina Popis: 1× kniha, vázaná, 376 stran, česky Rozměry: ... Chraň mě před zlými muži levně, cena 359 Kč | Srovnání cen ... ... ... Chraň mě před zlými muži Autor: Lelchuk, Saul Nakladatel: Kalibr EAN: 9788024263533 ISBN: 978-80-242-6353-3 Originál: Save Me From Dangerous Men Překlad: Stárková, Jiřina Popis: 1× kniha, vázaná, 376 stran, česky Rozměry: 15,4 × 23,5 cm Rok vydání: 2020 (1. vydání) Chraň mě před zlými muži je prvním dílem nové...SOUVISEJÍCÍ KNIHY