Toto všechno ti dám

Toto všechno ti dám - Dolores Redondová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Dolores Redondová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Toto všechno ti dám.pdf


Chcete si knihu přečíst?Toto všechno ti dám ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Dolores Redondová. Číst Toto všechno ti dám Online je nyní tak snadné!





POPIS


Když se spisovatel Manuel Ortigosa dozví, že jeho manžel Álvaro zemřel při dopravní nehodě, je to pro něj zdrcující zpráva. Ale není poslední. Po příjezdu do Galicie, kde Álvaro zemřel, zjistí, že policie případ rychle uzavřela jako tragickou nehodu. Tam se také dozví, že Álvaro před ním skrýval tajemství a že muž, s kterým žil patnáct let, není tím, za koho ho považoval. Snaha odhalit Álvarovu minulost Manuela zavede až do srdce jedné z nejmocnějších galicijských rodin, která si přísně střeží své soukromí. Za zdmi jejich zlověstného zámku je Manuel jen nevítaným a nepřátelským vetřelcem. Nečekaně však získá dva spojence: tvrdohlavého a podezíravého policistu a Álvarova přítele – a zpovědníka – z let semináře. Společně skládají střípky z Álvarovy minulosti a jeho dvojího života, aby odhalili pravdu o jeho záhadné smrti. Nicméně ve stínu šlechtických privilegií Manuel odhalí síť korupce a zrady, která se pro něj může stát osudovou pastí, stejně jako se jí stala pro muže, kterého miloval.


...Toto všechno ti dám se čte vcelku dobře, v půlce jsem však měla pocit, jako by se děj nikam nepohnul a pořád se točil kolem jedné a té samé věci ... Brix - To všechno ti dám - YouTube ... . Nicméně při poslední větě románu mi ukápla i slza. Za mne kniha, která je vhodná pro čtení v sychravém počasí. Toto všechno ti dám Autor: Redondová, Dolores Nakladatel: Jota EAN: 9788075653024 ISBN: 978-80-7565-302-4 Originál: Todo esto te daré Překlad: Dembická, Simoneta Popis: 1× kniha, vázaná, 552 stran, česky Rozměry: 15 × 21,8 cm Rok vydání: 2018 (1. vydání) Toto všechno ti dám. Čtenářské recenze (1) Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Celkové hodnocení ( ... Toto všechno ti dám - Knihkupectví Luxor ... . vydání) Toto všechno ti dám. Čtenářské recenze (1) Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Celkové hodnocení (1x) Vaše hodnocení Dolores Redondo opět předvedla, že by dokázala ...



SOUVISEJÍCÍ KNIHY