Už nejdu do Ještědu

Už nejdu do Ještědu - Jiří Jiroutek | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jiří Jiroutek
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Už nejdu do Ještědu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Už nejdu do Ještědu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Jiroutek. Číst Už nejdu do Ještědu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Po knize Fenomén Ještěd je to v pořadí druhý titul autora Jiřího Jiroutka, který se věnuje architektuře a příběhu těch nejznámějších budov Liberce. Sejdeme se u sirek, na griliáš do mléčného baru, na kávu do korálí, na hranolky pod schody, na ovar do kotelny… Místo nejen pro nákupy širokého sortimentu zboží, ale také místo setkávání se, nebo jen bloumání a pohledy do výkladních skříní, tak si pamatuji Obchodní centrum Ještěd. Budova se žlutým keramickým obkladem v šedi okolní zástavby byla jedním z atributů Liberce. Už deset let není a tady je její příběh…. Obrazová publikace mapuje historii místa vzniku, přípravu, projekt a stavbu Obchodního střediska Ještěd, navrženého architektem Miroslavem Masákem. Najdete v ní na 208 stranách křídového papíru fotografie z doby největší slávy a také dopad stavby na výtvarné vnímání umělců.


...u do Ještědu. Historie, literatura faktu; ... Už nejdu do Ještědu - Jiří Jiroutek | Databáze knih ... ... nebo jen bloumání a pohledy do výkladních skříní, tak si pamatuji Obchodní centrum Ještěd. ... Budova se žlutým keramickým obkladem v šedi okolní zástavby byla jedním z atributů Liberce. Už deset let není a tady je její příběh…. Jiří Jiroutek. Už nejdu do Ještědu Autor: Jiroutek, Jiří Nakladatel: Fenomén Ještěd EAN: 9788027071104 ISBN: 978-80-2707-110-4 Popis: 1× kniha, vázaná, 205 stran, česky Rozměry: 29,4 × 24,5 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) Z knihy Už nejdu do Ještědu. ... Deník.cz | Z knihy Už nejdu do Ještědu | fotogalerie ... . vydání) Z knihy Už nejdu do Ještědu. Z knihy Už nejdu do Ještědu. Z knihy Už nejdu do Ještědu. 5 /13. NEJNOVĚJŠÍ VIDEO NA DENÍK.CZ Na své si pod táborskou zemědělskou školou přijdou i děti, které většinou více zajímají zvířata než rostliny. Mohou zde vidě...SOUVISEJÍCÍ KNIHY