Ema, bratříček a Petr

Ema, bratříček a Petr - Gunilla Woldová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Gunilla Woldová
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Ema, bratříček a Petr.pdf


Chcete si knihu přečíst?Ema, bratříček a Petr ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Gunilla Woldová. Číst Ema, bratříček a Petr Online je nyní tak snadné!

POPIS


V knížce najdete dva krátké příběhy. V prvním Ema dostane bratříčka. Bratříček jí, kaká, křičí a spí. Ema má bratříčka moc ráda, ale občas by ho s chutí vyměnila za nějakou tetu! Druhé vyprávění je o Emě a jejím kamarádu Petrovi. Jak je možné, že je u každého skoro všechno jinak? Jiné je to u nich doma, i každý vypadá jinak. Je to ale zábava, zjišťovat, co je tak odlišuje! Nakonec, kdyby vše bylo pořád stejné, byla by to nuda.


...ce najdete dva krátké příběhy. V prvním Ema dostane bratříčka ... WWW OPAC 2.0 KpwinSQL ... . Bratříček jí, kaká, křičí a spí. Ema má bratříčka moc ráda, ale občas by ho s chutí vyměnila za nějakou tetu! Druhé vyprávění je o Emě a jejím kamarádu Petrovi. Jak je možné, že je Bratříček jí, kaká, křičí a spí. Ema má bratříčka moc ráda, ale občas by ho s chutí vyměnila za nějakou tetu! Druhé vyprávění je o Emě a jejím kamarádu Petrovi. Jak je možné, že je . ... Ema, bratříček a Petr. Gunilla Woldo ... Ema bratricek a petr | Sleviste.cz ... . Jak je možné, že je . ... Ema, bratříček a Petr. Gunilla Woldová ... Ema, bratříček a Petr. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný u...SOUVISEJÍCÍ KNIHY