Kultura středověké Evropy

Kultura středověké Evropy - Jacques Le Goff | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jacques Le Goff
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Kultura středověké Evropy.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kultura středověké Evropy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jacques Le Goff. Číst Kultura středověké Evropy Online je nyní tak snadné!

POPIS


Obsáhlá publikace představuje jakousi plastickou mapu či průvodce dějinami středověké Evropy. Udivuje svou šíří záběru, sahající od politických událostí přes vývoj hospodářství a obchodu k dějinám mentality, myšlení a kultury. Jak a kde středověký člověk žil, čeho se bál, proti komu a proti čemu bojoval, o čem snil a v co doufal, kterými směry upíral své touhy i svou intelektuální potenci – tyto a mnohé další otázky jsou ve středu Le Goffovy pozornosti.


... středověké Evropy Autor: Le Goff, Jacques Nakladatel: Vyšehrad EAN: 9788070218082 ISBN: 80-7021-808-8 Originál: La Civilisation de l´Occident médiéval Překlad: Čermák, Josef Popis: 1× kniha, vázaná, 704 stran, česky Rozměry: 16,5 × 24 cm Rok vydání: 2005 (2 ... Kultura středověké Evropy - MAGNETPRESS.cz ... . vydání) Kultura středověké Evropy skutečně není jen suchým výčtem událostí, součástí knihy je svým rozsahem ojedinělá obrazová příloha, díky níž je možné do Le Goffovy středověké Evropy takřka vstoupit. Podrobná časová tabulka a slovník nejdůležitějších pojmů pak dodávají knize i rozměr praktické pomůcky pro ... Kultura středověké Evropy. Historický vývoj. Pád starověku. Abychom pochopili situaci, která nastává v raném středověku, je zapotřebí ... Kultura středověké Evropy - Dějepis - Referáty | Odmaturuj ... . Podrobná časová tabulka a slovník nejdůležitějších pojmů pak dodávají knize i rozměr praktické pomůcky pro ... Kultura středověké Evropy. Historický vývoj. Pád starověku. Abychom pochopili situaci, která nastává v raném středověku, je zapotřebí jít o něco dále do minulosti a nastínit vše v souvislostech. Ocitáme se tedy v Římě v 2. století našeho le...SOUVISEJÍCÍ KNIHY