Liberecký kraj

Liberecký kraj - - | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Liberecký kraj.pdf


Chcete si knihu přečíst?Liberecký kraj ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Liberecký kraj Online je nyní tak snadné!

POPIS


Reprezentativní fotografická publikace prezentuje současnost i minulost severovýchodní oblasti České republiky – Liberecký kraj – formou popularizačního textu a názorného obrazového materiálu. Kniha představuje kraj v celé šíři jeho zajímavostí a ve všech ročních obdobích, je členěna do 9 základních oblastí (regionů) Libereckého kraje. Jedná se o 4 jazyčnou publikaci (čeština, němčina, polština, angličtina). Kniha představí devět oblastí Libereckého kraje a na její tvorbě se podíleli významní regionální autoři.


... sbírka Liberecký kraj sobě! Ředitel krajské hygieny Vladimír Valenta obdržel od hejtmana záslužnou medaili integrovaného záchranného systému za boj proti koronaviru 20 ... Liberecký kraj - Seznam.cz ... .05.2020 / Hejtman Martin Půta předal během dnešního zasedání Krajské epidemiologické komise Záslužnou medail ... Liberecký kraj leží na samém severu Čech.Je tvořen třemi okresy ve východní části Severočeského kraje a okresem Semily, který tvoří západní část Východočeského kraje.Po Praze je druhým územně nejmenším krajem Česka, jeho rozloha zabírá cca 4 % území České republiky.Žije zde přibližně 444 tisíc obyvatel. . Liberecký kraj jako vy ... Liberecký kraj ... .Po Praze je druhým územně nejmenším krajem Česka, jeho rozloha zabírá cca 4 % území České republiky.Žije zde přibližně 444 tisíc obyvatel. . Liberecký kraj jako vyšší územní ... Již 2. 2. 2020 bude spuštěn příjem žádostí do dotačního programu 8.6 Podpora retence vody v...SOUVISEJÍCÍ KNIHY