Protiklady ve vývoji lidstva

Protiklady ve vývoji lidstva - Rudolf Steiner | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Rudolf Steiner
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Protiklady ve vývoji lidstva.pdf


Chcete si knihu přečíst?Protiklady ve vývoji lidstva ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Rudolf Steiner. Číst Protiklady ve vývoji lidstva Online je nyní tak snadné!

POPIS


Autor v knize nabízí spoustu informací ohledně dalšího směřování vývoje lidstva. Jasně formuluje role Lucifera a Ahrimana a jejich impulsy vkládané do vývoje lidstva. Nadčasověcharakterizuje asijskou i evropskou kultury, včetně role Krista ve vývoji civilizace. Přehledně vystihuje materislismus, jezuitismus, leninismus a další mohutné světové proudy, včetně pohledů duchovní vědy na poslání Východu, Západu i Středu (střední Evropy). Autor nabízí aplikaci impulsů tzv. "sociální trojčlennosti" v chodu společnosti jako východisko ze všech možných problémů a překonání hrozeb pro lidstvo.. Dnešní svět stojí na křižovatce. Jedinou oporou a řešením je poznání pravdy a zavádění pravdivých a tedy správných impulsů do vývoje lidstva. Není možné čekat na osvícené vládce. Lidé musí převzít osobní odpovědnost za sebe, za svůj život a tedy v sociálním kontextu i za další vývoj světa.


...lady ve vývoji lidstva . Autor v knize nabízí spoustu informací ohledně dalšího směřování vývoje lidstva ... Kniha: Protiklady ve vývoji lidstva(Rudolf Steiner) za 10 ... ... . Jasně formuluje role Lucifera a Ahrimana a jejich impulsy vkládané do vývoje lidstva. Nadčasově charakterizuje asijskou i evropskou kultury, včetně role Krista ve vývoji civilizace. Protiklady ve vývoji lidstva Autor: Steiner, Rudolf Nakladatel: Michael EAN: 9788086340623 ISBN: 978-80-86340-62-3 Popis: 1× kniha, vázaná, 200 stran, česky Rozměry: 15 × 21 cm Rok vydání: 2020 (1. vydání) Autor v knize nabízí spoustu informací ohledně dalšího směřování vývoje lidstva. Jasně formu ... Protiklady ve vývoji lidstva | Poznani-Knihy.cz ... . vydání) Autor v knize nabízí spoustu informací ohledně dalšího směřování vývoje lidstva. Jasně formuluje role Lucifera a Ahrimana a jejich impulsy vkládané do vývoje lidstva. Nadčasově charakterizuje asijskou i evropsko...SOUVISEJÍCÍ KNIHY