Spletitý případ pana Montaguea

Spletitý případ pana Montaguea - Stephanie Laurensová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Stephanie Laurensová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Spletitý případ pana Montaguea.pdf


Chcete si knihu přečíst?Spletitý případ pana Montaguea ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Stephanie Laurensová. Číst Spletitý případ pana Montaguea Online je nyní tak snadné!

POPIS


Heathcote Montague zasvětil svůj život práci finančního poradce londýnské smetánky, ale zaplatil za to cenu nejvyšší – své soukromí. Pak ho však vyhledala svůdná slečna Violet Matchamová a požádala ho o pomoc. A to byla pro Heathcota výzva nejen profesní, ale i osobní… Když se Violet – společnice lady Halsteadové – setkala s Heathcotem, zjistila, že to není muž, jakého si představovala – strohý a nudný finančník. Byl neodolatelný, odhodlaný, chápající a přesvědčivý muž, kterého by si představovala po svém boku. Avšak poté, co se lady Halsteadová během rodinné večeře zmínila, že má v plánu uspořádat majetek a finance, byla ještě tu noc zavražděna. Aby vrah neunikl trestu a vražda se nezametla pod koberec, pustila se Violet s Heathcotem společně se dvěma vyšetřovateli ze Scotland Yardu a jejich bystrými manželkami do pátrání po vrahovi. První stopy je zavedly k jednomu ze členů rodiny lady Halsteadové… Ale kdo byl skutečným vrahem?


...pletitý případ pana Montaguea ... skutečně se jedná o značně spletitý případ ... Spletitý případ pana Montaguea - Knihkupectví Luxor ... . Autorka se sice úplně nevyhnula několika nudnějším pasážím zvláště v první čtvrtině knihy, ale jinak příběh docela slušně odsýpá. Vzhledem k době, v níž se kniha odehrává, jsou vyšetřovatelé a v neposlední řadě i ... Objednávejte knihu Spletitý případ pana Montaguea v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Spletitý př ... Spletitý případ pana Montaguea - Stephanie Laurensová ... ... .cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Spletitý případ pana Montaguea - Stephanie Laurensová. Heathcote Montague zasvětil svůj život práci finančního poradce londýnské smetánky, ale... Spletitý případ pana Montaguea E-kniha, česky. Spletitý případ pana Monta...SOUVISEJÍCÍ KNIHY