Zákon o účetnictví 2020: s komentářem

Zákon o účetnictví 2020: s komentářem - Miloslav Hejret, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Miloslav Hejret,
DIMENZE
9,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Zákon o účetnictví 2020: s komentářem.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zákon o účetnictví 2020: s komentářem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Miloslav Hejret,. Číst Zákon o účetnictví 2020: s komentářem Online je nyní tak snadné!

POPIS


Zákon o účetnictví prochází standardními novelizacemi, v této publikaci naleznete úplné znění zákona účinné od 1. 1. 2020, doplněné úvodním komentářem prezidentky Svazu účetních ČR Magdaleny Králové a viceprezidenta Svazu účetních ČR Miloslava Hejreta. Oba autoři zastupují účetní profesi v Národní účetní radě. Zákon se týká všech účetních jednotek, podnikatelských i nepodnikatelských subjektů. Jejich práce autorům umožňuje být při vzniku účetních předpisů a vnímat vlivy jak tvůrce zákona, tak akademické půdy i praxe. Publikaci tedy určitě ocení všichni účetní, ale i další odborníci, kteří pracují ve své praxi s účetními daty a finančním výkaznictvím.


.... 563/1991 Sb. - Zákon o účetnictví. ČÁST PRVNÍ ... Zákon o účetnictví 2020 - Miloslav Hejret, Magdalena ... ... . Obecná ustanovení § 1 (1) Tento zákon zapracovává příslušný předpis Evropské unie 1), zároveň navazuje na přímo použitelný předpis Evropské unie 38) a upravuje rozsah a způsob vedení účetnictví, požadavky na jeho průkaznost, rozsah a způsob zveřejňování informací z účetnictví a podmínky ... Zákon o účetnictví prochází standardními novelizacemi, v této publikaci naleznete úplné znění zákona účinné od 1. 1. 2020, doplněné úvodním komentářem prezident ... Zákon o účetnictví s komentářem s účinností od 1. 1. 2020 ... ... . 1. 2020, doplněné úvodním komentářem prezidentky Svazu účetních ČR Magdaleny Králové a viceprezidenta Svazu účetních ČR Miloslava Hejreta. Zákon o účetnictví prochází standardními novelizacemi, v této publikaci naleznete úplné znění zákona účinné od 1. 1. 2020, doplněné úvodním komentářem prezidentky Svazu účetních ČR Magdaleny Králov...SOUVISEJÍCÍ KNIHY