Zdravou stravou proti únavě

Zdravou stravou proti únavě - Zuzana Švédová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Zuzana Švédová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Zdravou stravou proti únavě.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zdravou stravou proti únavě ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zuzana Švédová. Číst Zdravou stravou proti únavě Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jste unavení, vyprahlí, žízníte po skutečném životě? Vstanete z postele jen s vidinou šálku kávy? Konzumujete desítky léků, které si s sebou nesou nepříjemné vedlejší účinky? Jste obézní, těžkopádní, nemocní a vyčerpaní? Přemýšlíte, jak se vymanit z bludného kruhu únavy?  Na vině může být nevhodně seskládaná strava, kvůli níž energie během dne stagnuje. Navraťte se ke kořenům výživy, které vám pomohou: pochopit principy pevného zdraví a nalézt ztracenou rovnováhu; naučit se rychle orientovat mezi správnými potravinami jakožto zdroji energie a síly; pochopit glykemický index, který stabilizuje hladinu cukru; vyladit mysl – jemný nástroj našeho štěstí; radovat se z pohybu. V druhé části knihy se navíc naučíte chystat desítky zázračně chutných receptů, na jejichž vaření se budete zaručeně těšit a které vám dodají potřebnou energii ke spokojenému životu. A jak to vše zvládnete? Zcela jednoduše. Sama autorka této knihy před léty bojovala s nekončící únavou. Pak se však vydala na současnou cestu a díky ní pochopila potřebné základy vedoucí ke zdraví a neutuchající energii. Najděte s její pomocí novou životní energii!


...y informace o produktu Kniha Zdravou stravou proti únavě - Švédová Zuzana, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Zdravou stravou proti únavě - Švédová Zuzana ... Zdravou stravou proti únavě - Knihy.cz ... . Zdravou stravou proti únavě Autor: Švédová, Zuzana Nakladatel: Grada EAN: 9788027120222 ISBN: 978-80-271-2022-2 Popis: 1× kniha, brožovaná, 200 stran, česky Rozměry: 17,5 × 24,6 cm Rok vydání: 2020 (1. vydání) Toužíte po životě plném energie, ale z postele vstáváte jen s vidinou kávy? Jste obézní, nemocní a vyčerpaní? Na vině může být nevhodně seskládaná strava, kv... ... Zdravou stravou proti únavě - Zuzana Švédová | Kniha na ... ... . vydání) Toužíte po životě plném energie, ale z postele vstáváte jen s vidinou kávy? Jste obézní, nemocní a vyčerpaní? Na vině může být nevhodně seskládaná strava, kv... Zuzana Švédová autorka knihy Zdravou stravou proti únavě si díky Osudu platnost Hippokratova rčení vyzkoušela sama na sobě a tak patří mezi povolané, „...SOUVISEJÍCÍ KNIHY