Dotyk

Dotyk - Mark Sennen | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Mark Sennen
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Dotyk.pdf


Chcete si knihu přečíst?Dotyk ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Mark Sennen. Číst Dotyk Online je nyní tak snadné!

POPIS


Dotyk vás zavede hluboko do šílené mysli sériového vraha. První případ detektiv inspektorky Savageové. Harry má rád pěkné věci. Rád se na ně dívá. Ale to někdy nestačí. Chce se dostat blíž… Detektiv inspektorka Savageová a její tým z britského Plymouthu se snaží vyšetřit sérii hrůzných útoků na mladé ženy. Oběti jsou zdrogovány, násilím odvlečeny, zneužity a poté pohozeny u cesty. Zůstává jim jen mlhavá vzpomínka na to, co se jim stalo. Když je však na pláži nalezeno mrtvé, zohavené tělo jedné z těchto žen, vyšetřování se změní v děsivý hon na vraha. Jenže jedna oběť nestačí… alespoň tomuhle vrahovi ne. „Zatraceně dobrá anglická detektivka od jednoho z nejúspěšnějších britských autorů toho žánru současnosti.“ Britský spisovatel Mark Sennen s prvním thrillerem Dotyk zažil až pohádkový příběh. Knihu, kterou v počátku vydal sám vlastním omezeným nákladem, si pro její jedinečnost v žánru thrillerů postupně všimli čtenáři a velcí světoví nakladatelé.


...(Belarusian: Дотык - The Touch), is an international annual festival of queer culture ... Dotyk - Home | Facebook ... . Its goal is to enlarge the knowledge about existing discriminations, to touch upon topical issues such as identity and self-expression, to attract attention to the problem of the different kinds of xenophobia in Belarusian society, and also to encourage the consolidation between discriminated ... Music video by Edyta Gorniak performing Dotyk. (P) 1995 The copyright in this audiovisual recording is owned by Orca under exclusive li ... Dotyk - Wikipedia, wolna encyklopedia ... . (P) 1995 The copyright in this audiovisual recording is owned by Orca under exclusive licence to EMI Music Poland Sp. z.o.o. Nauczanie 24: Błogosławieństwo Abrahama - Finanse odc.1 Dotyk Boga. Loading... Unsubscribe from Dotyk Boga? ... Dotyk Boga 32: Wyjście z długów, fizy...SOUVISEJÍCÍ KNIHY