Pššt

Pššt - Mel Sherratt | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Mel Sherratt
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Pššt.pdf


Chcete si knihu přečíst?Pššt ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Mel Sherratt. Číst Pššt Online je nyní tak snadné!

POPIS


Když byl George Steele zavražděn, naskytla se Grace Allendalové příležitost vrátit se do rodného města, odkud s matkou před více než 20 lety za dramatických okolností utekly. Grace ví, že její návrat není vítaný, a tím méně, když je členkou policejního sboru. Rodina Steelova je ve Stoke známá svými nekalými praktikami a násilím, standardními prostředky k dosažení cíle. Dojde k první vraždě a Grace je povolána k vyšetřování případu, který ji zavede nebezpečně blízko vlivu rodiny Steelovy. Když Grace najde první anonymní balíček, je jí jasné, že hra začala a že stojí tváří v tvář nejen důmyslnému vrahovi, ale také své minulosti. S počtem přibývajících vražd Grace pochopí, že pokud chce případ Wedgwood vyřešit, je načase odkrýt všechny karty, ať to stojí cokoliv.


...rozhodně stojí za přečtení... U mě si kniha zasloužila 90 procent ... Pššt - Mel Sherratt od 243 Kč - Heureka.cz ... ... Jsem celkem zvědavý, zda nakladatelství Katto vydá i pokračování této série... ivibery. 1 14. dubna. Napínavé, svižné, bezva čtení. Líbila se mi zápletky, bavily mě postavy. Meggie7. 2 08. dubna. kniha mne chytila už od začátku..dobrá ... Kniha Pššt je důkazem, že i přes absenci brutálních popisů vražd, úchylných zabijáků a vyšetřovatelů - ztroskotanců, se dá napsat kvalitní detektivka, která oplývá chytrostí, překvapivými zvraty i notnou dávkou napětí. Další díl si rozhodně nenechám ujít. Hodnocení: 89 %. @knihazak ... Lenička Linhartová | Facebook ... . Další díl si rozhodně nenechám ujít. Hodnocení: 89 %. @knihazaknihou, Veronika Esserová Kniha Pššt je důkaze...SOUVISEJÍCÍ KNIHY