Desiderata štěstí

Desiderata štěstí - Max Ehrmann | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Max Ehrmann
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Desiderata štěstí.pdf


Chcete si knihu přečíst?Desiderata štěstí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Max Ehrmann. Číst Desiderata štěstí Online je nyní tak snadné!

POPIS


V tomto krásně graficky upraveném svazku najdete bezmála čtyřicet slavných textů od Maxe Ehrmanna. Jejich kvalitu potvrzuje fakt, že jsou již víc než půl století stále čteny a knižně reedovány. Pro čtenáře ezoteriky a self-help literatury jsou hodnotné především tím, že jsou přímými předchůdci takzvaných afirmací, jak je známe v moderní podobě například od Louise Hayové. Jejich meditativní nádech a krásný jednoduchý jazyk vám dopřejí uklidňující chvíle pokaždé, když je otevřete.


...ta štěstí Autor: Ehrmann, Max Nakladatel: Pragma EAN: 9788075497925 ISBN: 978-80-7549-792-5 Originál: Desidetara of Happiness Překlad: Balatková, Dana Popis: 1× kniha, vázaná, 80 stran, česky Rozměry: 11 × 17 cm Rok vydání: 2018 (1 ... Desiderata štěstí - Ehrmann Max | Knihy Dobrovský ... . vydání) V tomto krásně graficky upraveném svazku najdete bezmála čtyřicet slavných textů od Maxe Ehrmanna. Jejich kvalitu potvrzuje fakt, že jsou již víc než půl století stále čteny a knižně reedovány. Pro čtenáře ezoteriky a self-help literatury jsou... Všechny informace o produktu Kniha Desiderata štěstí - Ehrmann Max, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Desiderata štěstí ... Desiderata štěstí - Max Ehrmann | Databáze knih ... . Pro čtenáře ezoteriky a self-help literatury jsou... Všechny informace o produktu Kniha Desiderata štěstí - Ehrmann Max, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Desiderata štěstí...SOUVISEJÍCÍ KNIHY