Žena bez viny a studu: O znovunalézání ženské podstaty

Žena bez viny a studu: O znovunalézání ženské podstaty - Wojciech Eichelberger | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Wojciech Eichelberger
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Žena bez viny a studu: O znovunalézání ženské podstaty.pdf


Chcete si knihu přečíst?Žena bez viny a studu: O znovunalézání ženské podstaty ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Wojciech Eichelberger. Číst Žena bez viny a studu: O znovunalézání ženské podstaty Online je nyní tak snadné!

POPIS


V čem spočívá podstata ženství? Co se doopravdy stalo u rajského stromu? Kdo a proč přikládal polínka pod hranici, na níž se upalovaly čarodějnice? Na tyto a další otázky se snaží odpovědět kniha známého polského psychoterapeuta Wojciecha Eichelbergera. Po knize Zrazený otcem (česky Argo, 2017), která je věnována světu mužství, tentokrát autor čtenáři předkládá svůj náhled na společenské postavení ženy a z toho vyplývající psychologické aspekty, zaměřuje se na odkrývání mýtů a stereotypů ženskosti, jimiž je do značné míry zahlcen dnešní svět stále ovládaný muži. Tyto mýty a stereotypy hodnotí z hlediska kulturního, etického i náboženského. Kniha se v Polsku stala bestsellerem roku 1997 a byla nominována na prestižní literární cenu Nike, kterou udělují Gazeta Wyborcza a Nadace Agora.


...z viny a studu Autor: Eichelberger, Wojciech Nakladatel: Argo EAN: 9788025724699 ISBN: 978-80-257-2469-9 Originál: Kobieta bez winy i wstydu Překlad: Müllerová, Dorota Popis: 1× kniha, vázaná, 136 stran, česky Rozměry: 11 × 18,5 cm Rok vydání: 2018 (1 ... Blog | Klub Evy Kavkové ... . vydání) Žena bez viny a studu: O znovunalézání ženské podstaty Wojciech Eichelberger Nakladatel: Argo 2018 Žena bez viny a studu O znovunalézání ženské podstaty Eichelberger Wojciech. V čem spočívá podstata ženství? Co se doopravdy stalo u rajského stromu? Kdo a proč přikládal polínka pod hranici, na níž se upalovaly čarodějnice? Na tyto a další otázky se snaží odpovědět kniha známého polského psychoterapeuta Wojciec ... Žena bez viny a studu — Nakladatelství Argo ... . V čem spočívá podstata ženství? Co se doopravdy stalo u rajského stromu? Kdo a proč přikládal polínka pod hranici, na níž se upalovaly čarodějnice? Na tyto a další otázky se snaží odpovědět kniha známého polského psychoterapeuta Wojciecha ... Žena bez viny a studu O znovunalézání ženské podstaty. Wojciech Eichelberger; rok vydání - 2018. Koupit v Kosmasu Doporučená cena je 198 K č. V čem spočívá p...SOUVISEJÍCÍ KNIHY