Birds of Prey 1: Kdo je Oracle?

Birds of Prey 1: Kdo je Oracle? - Julie Bensonová, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Julie Bensonová,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Birds of Prey 1: Kdo je Oracle?.pdf


Chcete si knihu přečíst?Birds of Prey 1: Kdo je Oracle? ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Julie Bensonová,. Číst Birds of Prey 1: Kdo je Oracle? Online je nyní tak snadné!

POPIS


Někdo chce hacknout Gotham! Pro Barbaru Gordonovou není tajemství ničím cizím. Je dcerou hlavouna gothamské policie, Jima Gordona...a také pouliční samozvanou strážkyní pořádku známou jako Batgirl. Až doteď však nikdo nevěděl, že jistou dobu působila jako Oracle, nejmocnější hackerka planety. Jméno Oracle začal používat někdo nový a Batgirl se honí po celém Gothamu za přeludy. Po boku jí stojí dvě srovnatelně nebezpečné samozvané strážkyně – Dinah Lanceová, rocková hvězda a hrdinka známá jako Black Canary, a Helena Bertinelliová, smrtící špionka přezdívaná Huntress. Dokáže tato nesourodá trojice včas odhalit tajemství nového Oraclea a porazit zloduchy? Nebo Birds of Prey někdo přistřihne křídla, než se jim vůbec podaří vzletět? Zjistěte to v knize Birds of Pray: Kdo je Oracle?, kterou začíná zcela nová éra nejlepšího superhrdinského týmu Gothamu od autorek Julie a Shawny Bensonových (TV seriál The 100) a výtvarníků Claire Roeové (VERTIGO QUARTERLY SFX) a Roge Antonia (NIGHTWING). Obsahuje sešity č. 1–6 a BATGIRL A BIRDS OF PREY: ZNOVUZROZENÍ č. 1.


...te to v knize Birds of Pray: Kdo je Oracle?, kterou začíná zcela nová éra nejlepšího superhrdinského týmu Gothamu od autorek Julie a Shawny Bensonových (TV seriál The 100) a výtvarníků Claire Roeové (VERTIGO QUARTERLY SFX) a Roge Antonia (NIGHTWING) ... Birds of Prey 1: Kdo je Oracle? - Julie Bensonová, Shawna ... ... . Obsahuje sešity č. 1-6 a BATGIRL A BIRDS OF PREY: ZNOVUZROZENÍ č. 1. Zjistěte to v knize Birds of Pray: Kdo je Oracle?, kterou začíná zcela nová éra nejlepšího superhrdinského týmu Gothamu od autorek Julie a Shawny Bensonových (TV seriál The 100) a výtvarníků Claire Roeové (VERTIGO QUARTERLY SFX) a Roge Antonia (NIGHTWING). Obsahuje sešity č. 1-6 a BATGIRL A BIRDS OF PREY: ZNOVUZROZENÍ č. M cyboy | 27.1.2020 | Znovuzrození hrdinů DC: Birds of Prey #01: Kdo je Oracle (paperback) | Vzhledem k tomu, ze vsechny muzske ... Birds of Prey 1: Kdo je Oracle? skladem - MegaComics ... . Obsahuje sešity č. 1-6 a BATGIRL A BIRDS OF PREY: ZNOVUZROZENÍ č. M cyboy | 27.1.2020 | Znovuzrození hrdinů DC: Birds of Prey #01: Kdo je Oracle (paperback) | Vzhledem k tomu, ze vsechny muzske ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY