Štěňátko Beny: Tlač, táhni, posouvej

Štěňátko Beny: Tlač, táhni, posouvej - Axel Scheffler | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Axel Scheffler
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Štěňátko Beny: Tlač, táhni, posouvej.pdf


Chcete si knihu přečíst?Štěňátko Beny: Tlač, táhni, posouvej ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Axel Scheffler. Číst Štěňátko Beny: Tlač, táhni, posouvej Online je nyní tak snadné!

POPIS


Beny štěká na kočky, na pošťáka, na děti. Je to veselý pejsek, který je rád na světě, a nikdy nemá daleko k tomu provést nějakou lotrovinu. Milé verše o tomto uštěkaném štěňátku doprovází obrázky známého kreslíře Axela Schefflera, ilustrátora Gruffala. Obrázky se dají oživit zasunutím prstíku do otvoru a posunutím nebo otočením správným směrem. Nechejte děti, ať si hravou formou procvičují jemnou motoriku, a prohlížejte si leporelo spolu s nimi.


... táhni, otáčej a posouvej pohyblivé prvky a přiveď zvířátka na stránkách k životu ... Josef Vyskočil - Trh knih - můj antikvariát online ... . Štěňátko Beny - Axel Scheffler | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví Úvod Štěňátko Beny - Axel Scheffler . Beny štěká na kočky, na pošťáka, na děti. Je to veselý pejsek, který je rád na světě, a nikdy nemá daleko k tomu provést nějakou lotrovinu. Milé verše o tomto uštěkaném štěňátku doprovází obrázky známého kreslíře Axela Schefflera, ilustrátora Gruffala. Kniha Štěňátko, štěňátko Jak se máš?: Tlač Táhni Posouvej na www.alza.cz. Vešk ... Štěňátko, štěňátko Jak se máš? -- Tlač Táhni Posouvej ... . Kniha Štěňátko, štěňátko Jak se máš?: Tlač Táhni Posouvej na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Štěňátko, štěňátko Jak se... Štěňátko Beny -...SOUVISEJÍCÍ KNIHY