Žabák Fanda: Tlač, táhni, posouvej

Žabák Fanda: Tlač, táhni, posouvej - Axel Scheffler | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Axel Scheffler
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Žabák Fanda: Tlač, táhni, posouvej.pdf


Chcete si knihu přečíst?Žabák Fanda: Tlač, táhni, posouvej ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Axel Scheffler. Číst Žabák Fanda: Tlač, táhni, posouvej Online je nyní tak snadné!

POPIS


U jezírka bydlí žabák Fanda. Když má chuť, koupe se, loví mouchy, skáče z kamene na kámen nebo kváká celou noc. Život žabáka je zkrátka ráj. Milé verše o tomto pohodářském žabákovi doprovází obrázky známého kreslíře Axela Schefflera, ilustrátora Gruffala. Obrázky se dají oživit zasunutím prstíku do otvoru a posunutím nebo otočením správným směrem. Nechejte děti, ať si hravou formou procvičují jemnou motoriku, a prohlížejte si leporelo spolu s nimi.


...Fanda si zaplaval a teď by rád slupnul nějakou tu mouchu ... Novinky knižního fondu KKFB - beletrie - květen 2018 ... . Tlač, táhni, otáčej a posouvej pohyblivé prvky a přiveď zvířátka na stránkách k životu. Žabák Fanda si zaplaval a teď by rád slupnul nějakou tu mouchu. Tlač, táhni, otáčej a posouvej pohyblivé prvky a přiveď zvířátka na stránkách k životu. U jezírka bydlí žabák Fanda. Když má chuť, koupe se, loví mouchy, skáče z kamene na kámen nebo kváká celou noc. Život žabáka je zkrátka ráj. Žabák Fanda. Tlač, t ... Žabák Fanda - vufind.mzk.cz ... . Život žabáka je zkrátka ráj. Žabák Fanda. Tlač, táhni, posouvej - Axel Scheffler . Žabák Fanda si zaplaval a teď by rád slupnul nějakou tu m...SOUVISEJÍCÍ KNIHY