O hejkadlu jménem Vozobule

O hejkadlu jménem Vozobule - Milan Kynčl | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Milan Kynčl
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
O hejkadlu jménem Vozobule.pdf


Chcete si knihu přečíst?O hejkadlu jménem Vozobule ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Milan Kynčl. Číst O hejkadlu jménem Vozobule Online je nyní tak snadné!

POPIS


Na kraji javořických lesů je rybník Zhejral, který má vodu hnědou jako čaj a průhlednou jako sklo. V rašeliništi za rybníkem má svou sedničku hejkadlo Vozobule a ve vrbičkách bydlí víla Františka. Jsou tam sice sami, ale že by jim to vadilo, to ani omylem – u Zhejralu se totiž pořád něco děje. Jednou jsou to žabí svatby, pak se málem v bažině utopí obr Pětinoha a jindy zase nachytají pytláka, co chodí do rybníka na kapry. Skoro by se mohlo zdát, že jim nic nechybí,ale to by byl omyl – chybí. Vodník.


...O hejkadlu jménem Vozobule - Milan Kynčl ... Náměstek primátora Mgr. Michal Vozobule: oficiální ... ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... O hejkadlu jménem Vozobule - Kynčl Milan, Schindlerová Andrea - Na kraji javořických lesů je rybník Zhejral, který má vodu hnědou jako čaj a průhlednou jako sklo. V rašeliništi za rybníkem má svou se ... Milan kyncl o trech kameniccich levně | Mobilmania zboží ... . V rašeliništi za rybníkem má svou sedničku hejkadlo Vozobule a ve vrbičkách bydlí víla O hejkadlu jménem Vozobule. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako regist...SOUVISEJÍCÍ KNIHY