Jak zní ticho

Jak zní ticho - Katrina Goldsaito | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Katrina Goldsaito
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak zní ticho.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jak zní ticho ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Katrina Goldsaito. Číst Jak zní ticho Online je nyní tak snadné!

POPIS


Půvabný, kontemplativní a krásně ilustrovaný příběh pro děti o naslouchání a hledání ticha z prostředí exotického přelidněného Tokia. „Máte nějaký oblíbený zvuk?“ ptá se malý Jošio. Muzikant mu odpovídá: „Nejkrásnější zvuk je zvuk ma, zvuk ticha.“ Jenže Jošio žije v v Japonsku, v obrovském, hlučném a rušném městě Tokiu. Slyší holínky čvachtající v loužích, uhánějící vlaky, troubící auta a smějící se rodiny. Tokio je jako nějaká koncertní síň! Kde je ticho? Připojte se k Jošiovi na jeho cestě velkoměstem plným shonu a najděte zvuk, kterému se nic nevyrovná.


... ticho? 12.1.2020 / Kulturní servis / Marek Šulc Koncert s podtitulem „Tichá afterparty" uvede PKF — Prague Philharmonia v rámci svého cyklu soudobé hudby Krása dneška v úterý 14 ... Jak zní ticho - Knihkupectví Luxor ... . ledna od 19.30 hodin v Experimentálním prostoru NoD. Jak se ticho vlastně nahrává, vysvětluje Filip Johánek, který s projektem pomáhá. „Nahráváme nějakých 30 až 40 minut ticha, poté ticho, které jsme nahráli, pustíme z reproduktorů a znovu ho nahrajeme. A takhle opakujeme proces několikrát, až se nám navrství nahrávka, kde toho zní najednou víc." Zdroj. GOLDSAITO, Katrina. Jak zní ticho.2. vydání. V Praze: Malvern, 2018. 40 stran ... Kniha: Jak zní ticho - Katrina Goldsaito | Knihy.ABZ.cz ... . A takhle opakujeme proces několikrát, až se nám navrství nahrávka, kde toho zní najednou víc." Zdroj. GOLDSAITO, Katrina. Jak zní ticho.2. vydání. V Praze: Malvern, 2018. 40 stran. ISBN 978-80-7530-119-2. Citace 0 hodnocení Jak zní ticho 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Půvabn...SOUVISEJÍCÍ KNIHY