Portugalština+MP3

Portugalština+MP3 - - | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Portugalština+MP3.pdf


Chcete si knihu přečíst?Portugalština+MP3 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Portugalština+MP3 Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tato učebnice obsahuje 25 výkladových lekcí, jež jsou rozděleny vždy na dvě části s vlastním gramatickým výkladem a cvičeními, a 5 lekcí opakovacích, které shrnují a procvičují gramatiku a slovní zásobu předcházející části. Úvodní texty lekcí jsou tvořeny převážně dialogy, založenými na aktuálním mluveném jazyce. V pokročilejších lekcích jsou dialogy doplněny souvislými texty vztahujícími se k reáliím portugalsky mluvících zemí a ukázkami literárních textů. V padesáti samostatných jednotkách je obsažena veškerá gramatika portugalského jazyka potřebná pro běžnou komunikaci. Lekce jsou strukturovány tak, aby vyhovovaly různému tempu výuky. Úsilí studujícího vychází učebnice vstříc mimo jiné pestrostí cvičení, rozmanitostií a zábavností textů. Učební látka je zaměřena na evropskou portugalštinu, nejvýraznější rozdíly mezi variantou evropskou a brazilskou jsou uváděny v poznámkách. Učebnice je určena především pro výuku ve školách a kursech, ale vzhledem k tomu, že je doplněna 2 audio CD + MP3 a gramatický výklad je pokud možno co nejstručnější, může dobře sloužit i pro samostatné studium.


...se Portugalština. Metodu pro pochopení, jak se naučit slovní zásobu, užitečné výrazy a dobrou výslovnost Portugalština ... Ostatní jazyky - výukové materiály ... . Portugalština+MP3. Přidat recenzi Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Tato učebnice obsahuje 25 výkladových lekcí, jež jsou rozděleny vždy na dvě části s vlastním gramatickým výkla ... Portugalstina mp3 leda | Sleviste.cz ... . ... Tato učebnice obsahuje 25 výkladových lekcí, jež jsou rozděleny vždy na dvě části s vlastním gramatickým výkladem a cvičeními, a 5 lekcí opakovacích, které shrnují a procvičují gramatiku a slovní zásobu ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY