Prokletý rok

Prokletý rok - Kim Liiggettová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Kim Liiggettová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Prokletý rok.pdf


Chcete si knihu přečíst?Prokletý rok ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kim Liiggettová. Číst Prokletý rok Online je nyní tak snadné!

POPIS


Mrazivý román v duchu fenoménu Příběh služebniceDívkám ve vesnici se tvrdí, že mají moc vyrvat spořádané muže z náruče jejich manželek. Proto jsou v šestnáctém roce života vyhnány do divočiny, kde se musí od této magie očistit – ne všechny se však vrátí. Tierney Jamesová sní o společnosti, kde mají ženy větší hodnotu než kus masa. Ale jak se blíží její vlastní prokletý rok, zjišťuje, že hrozba nečíhá jen v lesích. Nebezpečí se skrývá v nitru samotných dívek.


... holka, která mi nijak nevadila, na svůj věk toho znala a uměla možná až příliš, ale díky tomu se odvíjeli další věci, které hrdince hráli do karet, které jí i pomáhali celý svůj prokletý rok přežít ... Prokletý ostrov / Shutter Island (2010) | ČSFD.cz ... . Prokletý rok si mě získal. Jsou tu jisté podobnosti s Příběhem služebnice nebo s Hunger games ale rozhodně se nejedná o žádný přes kopírku projetý příběh. Ženy to v této knize nemají vůbec lehké a bohužel si dovedu představit, že by se podobný příběh mohl odehrát i ve skutečnosti.." ... Prokletý rok si mě získal. Jsou tu jisté podobnosti s Příběhem služebnice nebo s Hunger games ale rozhodně se nejedná o žádný přes kopírku projetý příběh. Ženy to v této knize nemají vůbec lehk ... Kniha: Prokletý rok (Kim Liggett) | Martinus ... .." ... Prokletý rok si mě získal. Jsou tu jisté podobnosti s Příběhem služebnice nebo s Hunger games ale rozhodně se nejedná o žádný přes kopírku projetý příběh. Ženy to v této knize nemají vůbec lehké a bohužel si dovedu představit, že by se podobný příběh mohl odehrát i ve sku...SOUVISEJÍCÍ KNIHY