Velký, větší, Největší sešit Montessori aktivity

Velký, větší, Největší sešit Montessori aktivity - Marie-Helene Place | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Marie-Helene Place
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Velký, větší, Největší sešit Montessori aktivity.pdf


Chcete si knihu přečíst?Velký, větší, Největší sešit Montessori aktivity ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marie-Helene Place. Číst Velký, větší, Největší sešit Montessori aktivity Online je nyní tak snadné!

POPIS


Pracovní sešit určený dětem od 3 do 6 let zábavnou a laskavou formou učí děti připravit se na školu v souladu s pedagogikou Marii Montessori, jejímiž hlavními principy jsou "learning by doing", tedy poznávání a učení skrze činnosti, a "pomoz mi, abych to dokázal sám" – vedení dětí k samostatnosti a posilování jejich sebevědomí. Sešit nabízí aktivity různého druhu: poznávání světa a přírody, zeměpisu, času a prostoru, tvarů, přípravu na psaní, seznámení se s písmeny a číslicemi, počítání a mnoho dalšího. Obsahuje také samolepky a obrázky k vystřižení. Listujte v sešitě spolu s dítětem a nechte na něm, ať si vybere, jaký úkol chce zrovna dělat. Když mu dáte svobodu volby, bude při práci s touto knihou mnohem pozornější a soustředěnější – vyvoláte v něm zájem o učení nových věcí. S Baltazarem se dítě naučí učit, vytvářet, pozorovat a rozvíjet svou přirozenou zvědavost, fantazii a dovednosti. Nechte své dítě užívat si radosti z poznávání.


... informace o produktu Kniha Velký, vetší, největší sešit Montessori aktivity - neuveden, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Velký, vetší, největší sešit Montessori aktivity - neuveden ... Velký, větší, Největší sešit Montessori Příroda - Marie ... ... . Velký, větší, NEJVĚTŠÍ sešit Montessori aktivity; ... větší, NEJVĚTŠÍ sešit Montessori aktivity. Marie - Héléne Place, Caroline Fontaine - Riquier ... abych to dokázal sám" - vedení dětí k samostatnosti a posilování jejich sebevědomí. Sešit nabízí aktivity různého druhu: poznávání světa a přírody ... Kniha: Velký, větší, NEJVĚTŠÍ sešit Montessori Aktivity -- s Baltazarem a také Pepínem! - Marie-Héléne Place; Caroline Fontaine - Riqu ... Velký, větší, NEJVĚTŠÍ sešit Montessori Aktivity | Knihy ... ... . Sešit nabízí aktivity různého druhu: poznávání světa a přírody ... Kniha: Velký, větší, NEJVĚTŠÍ sešit Montessori Aktivity -- s Baltazarem a také Pepínem! - Marie-Héléne Place; Caroline Fontaine - Riquier Aktivity jsou vytvořené v souladu s pedagogikou Montessori, jejímiž hlavními principy jsou "learning by doing", tedy poznáv...SOUVISEJÍCÍ KNIHY