Hranice a zdi

Hranice a zdi - Jan Těsnohlídek | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jan Těsnohlídek
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Hranice a zdi.pdf


Chcete si knihu přečíst?Hranice a zdi ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Těsnohlídek. Číst Hranice a zdi Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha Hranice a zdi je již pátou sbírkou autora, jehož tvorba vzbudila nebývalý ohlas. Těsnohlídek se vrací k delším útvarům, které charakterizovaly především jeho debut Násilí bez předsudků (Cena Jiřího Ortena), avšak nadále je hlavním rysem stručnost, důležitou roli hraje ticho. Tematicky se kniha Hranice a zdi rozkládá mezi bezútěšnou sociální kritikou a osobní výpovědí. Kniha obsahuje ilustrace od ceněného malíře Josefa Bolfa, které jsou ve výborném dialogu s Těsnohlídkovými básněmi. Tak jako v básních tak i na ilustracích jsou postavy, které jsou samy. Samy na své problémy, i na ty společenské.


...ranice a zdi je již pátou sbírkou autora, jehož tvorba vzbudila nebývalý ohlas ... Sousede, nesázejte u plotu ty túje, mám pro to rozumný ... ... . Těsnohlídek se vrací k delším útvarům, které charakterizovaly především jeho debut Násilí bez předsudků (Cena Jiřího Ortena), avšak nadále je hlavním rysem stručnost, důležitou roli hraje ticho. Kniha Hranice a zdi je již pátou sbírkou autora, jehož tvorba vzbudila nebývalý ohlas. Těsnohlídek se vrací k delším útvarům, které charakterizovaly především jeho debut Násilí bez předsudků (Cena Jiřího Ortena), avšak nadále je hlavním rysem stručnost, důležitou roli hraje ticho. Na doplňující otázku téže novinářky, zda je tedy možné jet za hranice i ... Berlínská zeď - Wikipedie ... . Na doplňující otázku téže novinářky, zda je tedy možné jet za hranice i na dovolenou, ministr reagoval takto: „Ano, podle toho krizového opatření, které jsme dnes přijali a které platí od zítřka, které ruší zákaz volného pohybu za samozřejmě určitých podmínek, jak jsem o tom h...SOUVISEJÍCÍ KNIHY