Notebook pro seniory: Vydání pro Windows 10

Notebook pro seniory: Vydání pro Windows 10 - Josef Pecinovský | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Josef Pecinovský
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Notebook pro seniory: Vydání pro Windows 10.pdf


Chcete si knihu přečíst?Notebook pro seniory: Vydání pro Windows 10 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Josef Pecinovský. Číst Notebook pro seniory: Vydání pro Windows 10 Online je nyní tak snadné!

POPIS


Nyní už se nemusíte bát používat notebook, který může na první pohled vypadat hodně komplikovaně. S touto knihou můžete odhalit všechny výhody moderních přenosných počítačů se systémem Windows 10. Naučíte se, jak se vyhnout problémům a případně je bezpečně vyřešit, jak používat internet k hledání informací, zábavě i komunikaci a jak se orientovat v operačním systému. Srozumitelný výklad je přizpůsoben potřebám seniorů, nevynechává žádný důležitý krok, vyhýbá se zdlouhavým i náhlým skokům, a látku odměřuje v přiměřených dávkách, aby se čtenář neztratil v záplavě novinek. Kniha vás mimo jiné naučí: * Ovládat Windows 10 myší, klávesnicí, dotykem i touchpadem * Nastavit si notebook tak, aby se s ním dobře pracovalo * Připojit notebook k internetu a zabezpečit ho před viry * Spouštět, instalovat a spravovat programy a aplikace * Psát texty a e-maily, být pomocí notebooku v kontaktu s rodinou * Přehrávat videa z počítače či DVD a poslouchat hudbu Kromě množství přehledných postupů a obrázků v knize naleznete i rychlá a snadná řešení nejčastějších potíží, na které můžete při práci s notebookem narazit. O autorovi: Josef Pecinovský pracoval jako učitel v oboru informačních technologií na střední škole od roku 1990 až do odchodu do důchodu. Kromě toho jeden čas působil jako správce sítě a vedl počítačové kurzy. Napsal pro různá nakladatelství více než šest desítek příruček především z oblasti kancelářských programů, Windows a programů pro střih videa. Je také úspěšným autorem science fiction. Publikoval více než dvacet samostatných knih a několik desítek povídek.


...k pro seniory: Vydání pro Windows 8 Jiří Lapáček Nyní už se nemusíte bát používat notebook, který může na první pohled vypadat hodně komplikovaně ... Notebook pro seniory od 5,96 € - Heureka.sk ... . Kniha Notebook pro seniory pro Windows 10: Aktualizované vydání:Nyní už se nemusíte bát používat notebook, který může na první pohled vypadat hodně komplikovaně. S touto knihou můžete odhalit všechny výhody moderních přenosných počítačů se systémem Windows 10. Napsal pro různá nakladatelství více než šest desítek příruček především z oblasti kancelářských programů, Windows a programů pro střih videa. ... Notebook pro seniory | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . Napsal pro různá nakladatelství více než šest desítek příruček především z oblasti kancelářských programů, Windows a programů pro střih videa. Je také úspěšným autorem science fiction. Publikoval více než dvacet samostatných knih a několik desítek povídek. (vydání pro Windows 10) Notebook pro seniory . Vydán...SOUVISEJÍCÍ KNIHY