Tady a teď: Kreativní deník a průvodce světem mindfulness

Tady a teď: Kreativní deník a průvodce světem mindfulness - Alexandra Freyová, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Alexandra Freyová,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Tady a teď: Kreativní deník a průvodce světem mindfulness.pdf


Chcete si knihu přečíst?Tady a teď: Kreativní deník a průvodce světem mindfulness ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alexandra Freyová,. Číst Tady a teď: Kreativní deník a průvodce světem mindfulness Online je nyní tak snadné!

POPIS


Mindfulness neboli všímavost je schopnost bytí v přítomném okamžiku, soustředění a v důsledku i lepšího porozumění vlastním pocitům. V knížce najdete přes 80 cvičení, soustředěných na pozorování/zkoumání, rozvoj osobnosti, koncentraci a rovoj smyslového vnímání. Můžete vyplňovat jednu stránku denně nebo si projít víc cvičení naráz, postupovat od začátku do konce nebo vyplňovat úkoly na přeskáčku. Je to knížka na hraní a přitom nejen na hraní. Tady a teď je ideální (dárek) proto ty, co o mindfulness ještě neslyšeli a chtěli by trochu potrénovat všímavost a soustředění, ale ocení ji i ti, co už s mindfulness zkušenosti mají. Forma interaktivního deníku doplňuje doposud existující příručky a potěší všechny, kdo si chtějí udělat trochu času pro sebe.


...teď je ideální (dárek) proto ty, co o mindfulness ještě neslyšeli a chtěli by trochu potrénovat všímavost a soustředění, ale ocení ji i ti, co už s mindfulness zkušenosti mají ... Tady a teď | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . Forma interaktivního deníku doplňuje doposud existující příručky a potěší všechny, kdo si chtějí udělat trochu času pro sebe. Tady a teď: Kreativní deník a průvodce světem mindfulness. ... Mindfulness neboli všímavost je schopnost bytí v přítomném okamžiku, soustředění a v důsledku i lepšího porozumění vlastním pocitům. ... Tady a teď Kreativní deník a pr ... Tady a teď - Freyová Alexandra | Knihy Grada ... ... Mindfulness neboli všímavost je schopnost bytí v přítomném okamžiku, soustředění a v důsledku i lepšího porozumění vlastním pocitům. ... Tady a teď Kreativní deník a průvodce světem mindfulness. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; ... Tady a teď - Kreativní deník a průvodce světem mindfulness. Deník vás bude inspirovat k zvádavosti a hravosti, tedy užitečným kvalitám, ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY