Zůstaly jen vzpomínky: Jak se žilo v Pojizeří před sto lety

Zůstaly jen vzpomínky: Jak se žilo v Pojizeří před sto lety - Věra Vyhlídková | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Věra Vyhlídková
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Zůstaly jen vzpomínky: Jak se žilo v Pojizeří před sto lety.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zůstaly jen vzpomínky: Jak se žilo v Pojizeří před sto lety ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Věra Vyhlídková. Číst Zůstaly jen vzpomínky: Jak se žilo v Pojizeří před sto lety Online je nyní tak snadné!

POPIS


Autorčiny vzpomínky na život v Loukově nedaleko Semil a jeho okolí zachycují převážně její dětství a mládí, tedy dobu značně vzdálenou od doby napsání textu, přesto však obsahují až obdivuhodné detaily líčených událostí. Čtenář má možnost nahlédnout nejen do života samotné autorky, ale také jejích prarodičů a rodičů, takže knížka zachycuje časový úsek více než šedesáti let, s počátkem na konci 19. století, což jí umožňuje být velmi všestranným dokumentem. Pozoruhodné jsou zmínky o různých událostech spojených s veřejným a společenským životem Loukova, z nichž mnohé mohou zaujmout i současné obyvatele obce i širšího okolí. Text doprovází desítky dobových i novějších fotografií rodinného, ale také obecnějšího charakteru.


...ly jen vzpomínky - Jak se žilo v Pojizeří před sto lety (Věra Vyhlídková) Navigace: Homepage > e-Obchod > Ostatní publikace > Knihy Jizerské hory > Zůstaly jen vzpomínky - Jak se žilo v Pojizeří před sto lety (Věra Vyhlídková) Související odkazy: Od mlýnů k továrnám - Výrobní stavby na Frýdlantsku (Petr Freiwillig) | Jeskyně a doly Jizerských hor (Ivan Rous ... Jak se žilo v Opavě před Velkou válkou a v době první ... ... ... Podtitul: Jak se žilo v Pojizeří před sto lety Autorčiny vzpomínky na život v Loukově nedaleko Semil a jeho okolí zachycují převážně její dětství a mládí, tedy dobu značně vzdálenou od doby napsání textu, přesto však ... Zůstaly jen vzpomínky - Jak se žilo v Pojizeří před sto lety (Věra Vyhlídková) Vzpomínky na život v Pojizeří na konci 19. století a v první polovině 20. století obsahují až obdivuhodné detaily líče ... Bor - knihy | Databáze knih ... ... Zůstaly jen vzpomínky - Jak se žilo v Pojizeří před sto lety (Věra Vyhlídková) Vzpomínky na život v Pojizeří na konci 19. století a v první polovině 20. století obsahují až obdivuhodné detaily líče...SOUVISEJÍCÍ KNIHY