Destrukční učebnice matematiky

Destrukční učebnice matematiky - Radek Chajda | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Radek Chajda
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Destrukční učebnice matematiky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Destrukční učebnice matematiky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Radek Chajda. Číst Destrukční učebnice matematiky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Potřebuješ si zopakovat a procvičit matematiku? Nebaví tě klasické učebnice? Nebo si jen chceš zkusit tak trochu jiný přístup ke královně věd? Pak je pro tebe destrukční učebnice matematiky to pravé! Zkušený autor Mgr. Radek Chajda připravil přehled nejdůležitějšího učiva matematiky pro druhý stupeň základní školy. Během 50 kapitol dostaneš možnost zopakovat si důležité poznatky a procvičit si jejich využití v zajímavých úlohách. Zároveň se můžeš vyřádit na celé plejádě zábavných destrukčních úloh, které tvoji Destrukční učebnici matematiky promění k nepoznání! Tužky do ruky a směle do práce!


...ro tebe destrukční učebnice matematiky to pravé! Zkušený autor Mgr ... Destrukční učebnice matematiky | Dumknihy.cz - knihy po ... ... . Radek Chajda připravil přehled nejdůležitějšího učiva matematiky pro druhý stupeň základní školy. Během 50 kapitol dostaneš možnost zopakovat si důležité poznatky a procvičit si jejich využití v zajímavých úlohách. Pak je pro tebe destrukční učebnice matematiky to pravé! Zkušený autor Mgr. Radek Chajda připravil přehled nejdůležitějšího učiva matematiky pro druhý stupeň základní školy. Během 50 kapitol dostaneš možnost zopakovat si důležité poznatky ... Destrukční učebnice matematiky: Přehled učiva ... ... . Během 50 kapitol dostaneš možnost zopakovat si důležité poznatky a procvičit si jejich využití v zajímavých úlohách. Nebaví tě klasické učebnice? Nebo si jen chceš zkusit tak trochu jiný přístup ke královně věd? Pak je pro tebe destrukční učebnice matematiky to pravé! fyzika,...SOUVISEJÍCÍ KNIHY