Je čas jít spát do hajan!

Je čas jít spát do hajan! - Alberto Pallai, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Alberto Pallai,
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Je čas jít spát do hajan!.pdf


Chcete si knihu přečíst?Je čas jít spát do hajan! ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alberto Pallai,. Číst Je čas jít spát do hajan! Online je nyní tak snadné!

POPIS


Alberto Pellai, lékař a psychoterapeut spolu s Barbarou Tamborini, školní psycholožkou vytvořil publikaci, která pomáhá dětem i rodičům zvládnout nelehký úkol: usínání ratolesti ve vlastní postýlce. Nelze popřít, že zdolání této výzvy není snadné, ale existují metody a triky, díky kterým bude tento krok jednodušší jak pro děti, tak pro rodiče. Je čas jít do hajan – publikace s půvabnými ilustracemi zbaví děti strachu a rodičům ukáže, jak tento nový návyk svým potomkům co nejvíce zpříjemnit a usnadnit.


...s jít do hajan - publikace s půvabnými ilustracemi zbaví děti strachu a rodičům ukáže, jak tento nový návyk svým potomkům co nejvíce zpříjemnit a usnadnit ... Je čas jít do hajan! - Sám ve své postýlce DOBROVSKÝ s.r.o. ... . Parametry a specifikace Porovnat. Autor Alberto Pellai; Barbara Tamborini Hotovo! Počet stran 40 ... Je čas jít do hajan!: Sám ve své postýlce OMEGA Partnerské vztahy můžete ihned zakoupit v obchodě Alza.cz Elektro, který tento produkt prodává za skvělou cenu 169 Kč s rychlým doručením. OMEGA Je čas jít do hajan!: Sám ve své postýlce Partnerské vztahy Nelze popřít, že zdolání této výzvy není snadné, ale existují metody a triky, díky kt ... Ukradená identita - Je čas jít do hajan - Wattpad ... . OMEGA Je čas jít do hajan!: Sám ve své postýlce Partnerské vztahy Nelze popřít, že zdolání této výzvy není snadné, ale existují metody a triky, díky kterým bude tento krok jednodušší jak pro děti, tak pro rodiče. Je čas jít do hajan - publikace s půvabný...SOUVISEJÍCÍ KNIHY