Kitty a kouzelný Zlatý tygr

Kitty a kouzelný Zlatý tygr - Paula Harrisonová, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Paula Harrisonová,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Kitty a kouzelný Zlatý tygr.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kitty a kouzelný Zlatý tygr ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Paula Harrisonová,. Číst Kitty a kouzelný Zlatý tygr Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kitty se nemůže dočkat, až navštíví muzeum a na vlastní oči uvidí drahocenného Zlatého tygra. Legenda totiž praví, že kdo se sošky dotkne, tomu se splní jeho největší přání…Kitty se vydá na noční výlet, aby vzácnou sošku ukázala pěkně v klidu a o samotě i Tygříkovi, ale stane se něco strašného – sochu někdo ukradne!  Dokáže Kitty s pomocí svých superschopností včas najít zloděje? A zvládne vzácné umělecké dílo vrátit ještě před úsvitem?


... kouzelný Zlatý tygr Autor: Harrisonová, Paula a Lovlieová, Jenny Nakladatel: Bambook EAN: 9788027125982 ISBN: 978-80-271-2598-2 Originál: Kitty and the Tiger Treasure Popis: 1× kniha, vázaná, 128 stran, česky Rozměry: 13,2 × 19 cm Rok vydání: 2020 (1 ... Kitty a kouzelný Zlatý tygr - Kniha z knihovny ... . vydání) Kitty a kouzelný Zlatý tygr Kitty se těší do muzea na drahocenného Zlatého tygra, který prý splní ta největší přání… Kitty se vydá na noční výlet, aby vzácnou sošku ukázala i svému... Kitty a kouzelný Zlatý tygr Kitty se nemůže dočkat, až navštíví muzeum a na vlastní oči uvidí drahocenného Zlatého tygra. Legenda totiž praví, že kdo se sošky dotkne, to ... Kniha: Kitty a kouzelný Zlatý tygr | Knihy.ABZ.cz ... ... Kitty a kouzelný Zlatý tygr Kitty se nemůže dočkat, až navštíví muzeum a na vlastní oči uvidí drahocenného Zlatého tygra. Legenda totiž praví, že kdo se sošky dotkne, to...SOUVISEJÍCÍ KNIHY