Matematika zločinu: Dokumentární detektivka z prostředí české justice

Matematika zločinu: Dokumentární detektivka z prostředí české justice - Magdalena Sodomková | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Magdalena Sodomková
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Matematika zločinu: Dokumentární detektivka z prostředí české justice.pdf


Chcete si knihu přečíst?Matematika zločinu: Dokumentární detektivka z prostředí české justice ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Magdalena Sodomková. Číst Matematika zločinu: Dokumentární detektivka z prostředí české justice Online je nyní tak snadné!

POPIS


Napínavé reportážně-detektivní čtení, které se odehrává v českých soudních síních a vězeňských celách. A stále běží.V roce 2012 napsal reportérce Magdaleně Sodomkové z Asie cizí muž, že prchá před českou spravedlností. Verdikt podle něj nebyl spravedlivý, a to kvůli chybě soudního znalce přezdívaného matematik zločinu. Zatímco po odsouzeném pátrají lovci lebek, reportérka spolu s dánskou dokumentaristkou Brit Jensen se snaží odhalit, kde se stala chyba. Zjišťují, že to zdaleka není poprvé, co se expert přepočítal. Stačí pár vzorečků a jste za mřížemi.


...ika zločinu: Dokumentární detektivka z prostředí české justice Magdalena Sodomková Nakladatel: CPress 2020 Napínavé reportážně-detektivní čtení, které se odehrává v českých soudních síních a vězeňských celách ... Magdaléna Sodomková | Gorila ... . A stále běží. To je dokumentární detektivka z prostředí české justice Matematika zločinu.Kniha ukazuje, že stačí pár vzorečků, lidská chyba a můžete se rázem ocitnout za mřížemi. Matematika zločinu E-kniha - titul je dostupný na okamžité stiahnutie. Dokumentární detektivka z prostředí české justice. Táto e-kniha je dostupná vo formátoch: EPUB - Social DRM PDF - Social DRM MOBI - Social DRM Magdale ... Magdalena sodomkova matematika zlocinu | Sleviste.cz ... . Matematika zločinu E-kniha - titul je dostupný na okamžité stiahnutie. Dokumentární detektivka z prostředí české justice. Táto e-kniha je dostupná vo formátoch: EPUB - Social DRM PDF - Social DRM MOBI - Social DRM Magdalena Sodomková ISBN: 978-80-264-2991-3 (vázáno) : Kč 299,00: Hlavní autor: Sodomková, Magdalena: ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY